Muzzbuzz Hem iş fikri Hem bayilik Fikri Araçlara kahve ve gıda satışı

Hem iş fikri Hem bayilik Fikri olan Muzzbuzz eski bir firma. Bayilik vermek açısından da rahatlıkla işyecek olan bu iş fikri Avustralya’da başladı ve 2015 yılında en son Japonya’da açıldı.

Muzzbuzz adlı şirket işlek akaryakıt istasyonları, şehirlerarası dinlenme tesisleri ve araç trafiğinin müsait olduğu yerlerde araç sahiplerine kaliteli kahve ve gıda satışı yapmak üzere kurulmuş bir firma.

MuzzBuzz
MuzzBuzz

Yurt dışında bir çok insan işyerlerine gitmeden önce kahvaltı yapmak yerine kahve içmeyi tercih ediyor. Muzzbuzz’un iş konseptide asıl olarak bu fikre dayanıyor. İnsanların gün içerisinde kaliteli kahve içmek isteyebileceği ve yanında da ufak kurabiyeler, bisküviler, dondurma, sandiviç tarzı yiyeceklerinde bulunduğu sevimli mekanlar oluşturmayı hedef edinmişler.

Satış büfelerini bildiğimiz tarz değilde kendine özgün bir konseptte oluşturarak işlerinede farklılık kazandırmışlar. Bu iş fikrinin yurt dışındaki franchise fiyatı 300.000 doların üzerinde, bu fiyat Türkiye için çok uçuk bir rakam gibi gözüksede işin içeriğine ve kazanma modelini araştırdığınızda haklılık payı olduğunu farkedeceksiniz.

Sitesinide incelemek isterseniz http://www.muzzbuzz.com.au/

Sponsor

14 YORUMLAR

  1. türkiyede insanlar arabalarının dur kalk benzin parasını bile hesap ediyolar :):) bu iş türk insanına gitmez… bana göre..

  2. avustralya da yasiyorum burada eger konumu guzel bir yerde olursa , ise gidis donus saatlerinde isliyor ancak Turk beslenme aliskanligi ve geleneklerine ters bir konsept diye dusunuyorum

  3. böle bir iş yeri türkiyede bir yolun kenarına kurarsanız ancak geçen arabaları sayarsınız ve neden gelmiyorlar diye çok düşünürsünüz… bana inanın bu bundan öte olmaz

  4. gittiğimiz yönün sağında olması gerek açılcak yerin ancak araç direksiyonları turkiyede solda nasıl yanaşacak işletmeye .sitede deki araçlar sağdan direksiyon .,bu sadece bir eksisi

  5. MERABA BENDE BÖYLE BİR İŞ KURMAK İSTİYORUM AMA ORTAK SERMAYE KOYABİLECEK BAYAN GİRİŞİMCİ FİKRİ OLAN ARIYORUM BAZI İŞLER TEK BAŞINA YAPILMIYO EVLERİMİZİDE İHMAL EDEMEYİZ VARDİYELİ ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ HA BU ARADA NEVİM BEN VE AŞÇIYIM AYRICA ARABALI YADA ARABASIZ SANDEVİÇ YADA MAKARNA ÇAY KAHVE YANİ ARBALARA DÖKÜLMEYECEK ALMAYACAK HER ŞEY SATILABİLİR BUNUN YANINA GAZETEYDİ SİGARAYDI NE OLURSA KONULDUMU BİRİ SATMASA ÖBÜRÜ SATAR VE BEN BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM MİMARSİNANA GİDEN YOLDA ÇOK MÜSAİT YERLER VAR YETERKİ İZİNLERİ ALABİLELİM ARAYIN GÖRÜŞELİM ELİNİZDE BÖYLE İKİNCİ SINIF MOBİL ARABASI OLAN VARSA ANLAŞABİLİRSEK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YADA ORTAK OLUNABİLİR 5392803719 nevim1966@hotmail.com

  6. ortaklık teklifinizi muğla denizli tavasta olur ise düşüne bilirim behcet ucaroğlu 05307606191

  7. Çok saçma ve Türkiye’de tutmayacak bir proje.Türk insanı işe giderken kahvaltıdan önce kahve içmez öncelikle.Onun dışında bir sürü benzin istayonu vs var bu işleri gören.

  8. İş fikri olarak güzelde uygulanabilirmi asıl soru burada.İnsanlar iş fikirleri düşünürken ve uygularken bence fizibiliteye daha çok önem vermeli.

  9. Bu iş fikri gerçekten güzel ve uygulanabilir.VE hatta bence iş fikirleri kategorisindeki en güzel işlerden biri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here