Araçlara kapkaç önlemi

Dün akşam televizyonda haberleri izlerken kapkaçcıların araba camını kırıp içinden çanta çaldıklarını ve bunu genelde bayan sürücülere uyguladıklarını gördüm. Haberin içeriğinde bayanların çantalarını bagaja koyduklarını anlatmasından sonra aklıma bir fikir geldi. Koltukların altına geniş bir çekmece sistemi koyulsa sürücüler için daha güvenli bir sistem olmazmıydı?Düşündüğüm sistem ile ilgili ufak bir araştırmadan sonra resimde gördüğünüz gibi yapılan bir uygulamayı buldum.Tahminim bu sistem pek yaygın değil.
Sizce araç sahipleri koltukların altına kilitli çekmece koyma fikrine nasıl bakar?

3 YORUMLAR

  1. üst segment araçların hepsinde bu tarz çekmeceler var ama bi laptop veya bir bayanın o kocaman çantasını alabilecek çekmeceler değil bunlar :) o tarz bir çekmece için sanırım suv veya jip tarzı araçlar gerekir.

  2. renault tüm modellerinde en azından scenic de zaten 7-8 yıldır var…pek yeni bir şey diiiil yani

  3. Sözde herkes olumlu bakar ama tedbir almaları veya koltuklara çekmece yaptırmaları içinde en az birkere kap kaç olayına maruz kalmaları gerekiyor. çünkü bizde adettir başımıza bir iş gelemeden asla tedbir almayız çok geniş insanlarızdır.. yoksas bırakın çekmeceyi o pahalı bir sistem bile olabilir.. Torpedo(torpido) gözlerinede kilit takmak hiç zor degildir(estetetigi bozmadan).. Toplam masrafınız 5 YTL yi bile geçmez belkide ama kim yaptıracak herkes kabadayı kimse alamaz çantasını onların :))))))))))))))
    Sürçü lisan ettiysem Affola

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here