Aradığınız Problemi Anında Çözen Arama Motoru

Günümüzde, Google, Yahoo gibi ünlü arama motorları ile istediğiniz sitelere ulaşabiliyorsunuz. Peki aradığınızı anında gösteren bir site var desek?

Google hayatımızın bir parçası olmuşken, aradığımız her konuya ait sayfalarca site listesi ile ulaşamayacağımız bilgi kalmamış durumda. Ancak şimdi tanıtacağımız arama motoru, araştırmalarınızı apayrı bir seviyeye getirecek.

Adsız

Bu arama motoru ile bulacağınız sonuçlar, aradığınız kelimelerle ilgili siteleri bulmuyor. Daha kolay bir yoldan direkt olarak aradığınız kelime ile ilgili bilgileri önünüze döküyor.

Örneğin İstanbul kelimesi aratırsanız, istanbulun haritadaki yeri, istanbulun yüz ölçümü, nüfusu, diğer şehirlere uzaklığı, en ünlü marka şirketi, görülebilinecek gezilebilecek yerlerine kadar binlerce bilgi sunuyor. Verdiğimiz örnek basit geldiyse size daha zor bir arama sonucundan bahsedelim.

Eğer arama kısmına ” ∫arctan(3x) ” gibi matematiksel bir ifade yazarsak, arama motoru bize bu matematiksel yapının içeriğini, sonucunu, çözümünü, formüllerini gösteriyor. Anlayacağınız kullanım alanı çok geniş ve özellikle istatistiksel ihtiyaçları olan insanlara büyük faydası dokunacak bir arama motoru.

Arama Motoru Web Sayfası

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here