Aras Kargo 2012 yılında dünya markası olacak

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, yaşanan ekonomik krize rağmen son iki yılda yüzde 35 büyüdüklerini belirterek, “Yakın dönem hedefimiz Ortadoğu’ya ve dünyaya açılmak” dedi. Şirketin 15 ili kapsayan “Yolaçık 2010” adını taşıyan toplantılarının İzmir ayağında konuşan Aras, hedeflerini “2012 yılında bir dünya markası olmak” şeklinde açıkladı. İlk yurt dışı atağını Ortadoğu’ya yapacaklarını, bu kapsamda ilk işbirliklerini İran ile gerçekleştireceklerini belirten Aras, “Dünyaya yayılan ilk Türk markası olacağız” dedi.

ÇALIŞANA EĞİTİM
Aras, bu yıl şirket çalışanlarına üniversite kapılarını açan “Aras Akademi”yi kurduklarını, böylece kuryelerini eğiterek, onlara yeni bir vizyon kazandırıp, geleceğin liderlerini çalışanlar arasından seçip yetiştireceklerini de belirterek, “Bu yıl sonuna kadar 5 bin çalışan bu eğitimlerden geçecek. 2012 yılı sonuna kadar da 10 bin çalışanın tamamı eğitim almış olacak” dedi.

2 YORUMLAR

  1. sayın yonetım kurulu baskanım, aras kargonun IT altyapısını cok ıyı bılıyoruz. ne kadar ıse yaramaz oldugunu…sallamayın…dunya markasıymıs. sız once trendı yakalayın.

  2. EVET BU EĞİTİM ÇOK GEREKLİ. ÇÜNKÜ ARAS KARGO TEK Bİ ÇALIŞANI İLE ONLARCA MÜŞTERİ KAYBEDEBİLİR ISPARTA GÖKÇAY ŞUBE DE OLDUĞU GİBİ İLGİSİZ, NEZAKETSİZ, KABA, YAPTIĞI HATALARI KABUL ETMEYEN ARAS KARGOYA HİÇ YAKIŞMIYOR….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here