Arfish balık bayilik başvuruları almaya başladı

Siz değerli girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine ARFISH Balık Marketleri Zinciri olarak franchise başvurularını kabul etmeye başladık. ARFISH Mini Balık Market, ARFISH Balık Market ve ARFISH Mega Balık Market olmak üzere üç farklı ölçeği bulunan şubelerimizi, franchising bedeli karşılığında uygun bulunan lokasyonlarda eğitimli personel de dahil olmak üzere dekorasyonu tamamlanmış, çalışmaya hazır halde teslim ediyoruz. Franchise noktalarını gelecek başvurulara göre değerlendirerek sadece İstanbul’da değil başta ana merkezler olmak üzere tüm Anadolu’dan franchise başvurularını kabul edeceğiz.

Mağaza büyüklüklerine göre belirlediğimiz anahtar teslim franchise bedelleri, mini marketler için mağaza maliyetine ek olarak 25 bin dolar , balık marketler için mağaza maliyeti ve 50 bin dolar mega market başvuruları içinse mağaza maliyeti ve 75 bin dolar aralığında değişiyor.

Bu bedelin içinde çalışmaya hazır donanımlı, teslim edildiği gün satış yapmaya başlayacak eğitilmiş personeli ile Türkiye’de ilk balık market zincirinin halkası olacak mağazalara sahip olabileceksiniz.

Arfish balık bayilik başvuru formu için tıklayınız.

Etiketler : Arfish balık bayilik, Arfish balık bayilik şartları, Arfish balık bayiliği nasıl alınır, Arfish balık franchise, Arfish balık franchising, Arfish balık bayi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here