Arthur & Miller’dan emlakçılıkta avantajlı franchise

44

Arthur & Miller Gayrimenkul Danışmanlığı; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya ile turistik sahil kesimlerini içine alan bölgelerde yeni franchise ofisleri açacak.


“Markalı Emlakçılık”ta avantajlı yatırım fırsatı!
Markalı Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Arthur & Miller Real Estate, “Bölge Korumacılığı” ve “Finansman Kolaylığı”na dayalı franchise sistemi ile girişimci adaylarına, emlak sektöründe kendi işinin sahibi olma fırsatı sunuyor. Sayıca az fakat kaliteli hizmet sunan franchise ofisleri ile büyümesini sürdürmeyi hedefleyen Arthur & Miller, 2010 yılı içinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yeni franchise ofisleri açacak. Firma, franchise ofislerinden herhangi bir ciro payı talep etmezken, franchise giriş bedeli ve sözleşme süresi konusunda da esneklik sağlıyor.

Arthur & Miller Real Estate, finansal açıdan çok zorlanmadan ve çok fazla ticari risk almadan, uzman bir marka çatısı altında emlak sektöründe kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci adaylarına avantajlı yatırım fırsatları sunuyor. Diğer markalı gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden farklı olarak “Düşük ofis sayısı, yüksek hizmet kalitesi” prensibini esas alan Arthur&Miller, yeni katılacak franchise ofislerine “Bölge Korumacılığı” ve “Finansman Kolaylığı”nın yanı sıra kesintisiz lojistik destek sağlıyor.


Arthur&Miller Real Estate, öncelikle aynı bölgede çok sayıda franchise ofisi yerine, az sayıda ancak kaliteli hizmet veren ofisler hedefliyor. Bölge Korumacılığı’na dayalı bu anlayış sayesinde Arthur&Miller ofisleri, kendi bölgelerinde ileride aynı marka altında çok sayıda başka danışmanlık ofisinin açılmayacağını bilerek faaliyetlerini sürdürüyor. Arthur&Miller franchise sisteminde, gelen başvurular arasında seçici davranılarak, diğer ofislerin profesyonel profiline uygun, “VIP Hizmet” vizyonuna kolay adapte olabilecek, doğru girişimci adayları tercih ediliyor. Bu seçicilik sayesinde, marka algısındaki güven ve kalite de korunmuş oluyor.


Ciro üzerinden pay alınmıyor!


Franchise sistemini, günümüzün sosyal, politik ve ekonomik koşullarını gözeterek hazırlayan Arthur&Miller Real Estate, yeni girişimci adaylarına aynı zamanda “Finansman Kolaylığı” da sağlıyor. Franchise ofisini bunaltan ve sıkıntıya sokan uzun vadeli sözleşmeler yerine minimum 2 yıl süreli sözleşmelerin yapıldığı sistemde, ofislerin cirosu üzerinden de herhangi bir pay alınmıyor. Bunun yerine her ofis, kendisini mali açıdan zorlamayacak makul bir aylık sabit hizmet bedeli ödüyor. Ayrıca Arthur&Miller, yeni kurulacak franchise ofislerine, giriş bedeli konusunda da ödeme esnekliği sunuyor.
Öncelikli hedef bölgeler : İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya


Arthur&Miller Real Estate, 2010 yılında İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya ile sahil kesimini içine alan belli başlı turistik yörelerde yeni franchise ofisleri açmayı planlıyor. İstanbul’da yeni ofis açılması hedeflenen yerler; Anadolu Yakası’nda Bağdat Caddesi ve Kadıköy ile Kurtköy, Çekmeköy ve Kozyatağı gibi yakanın yeni yerleşim alanları. Şehrin Avrupa Yakası’nda ise Taksim, Beyoğlu ve Şişli’nin yanı sıra yine bu yakanın yeni yerleşim alanları ve her iki yakanın Boğaz Hattı. Hedefteki bir diğer il olan Ankara’da ise Çayyolu, Gazi Osman Paşa ve Kızılay’da yeni ofisler açılması gündemde. Arthur&Miller İzmir’de Alsancak ve Karşıyaka’yı, Antalya’da ise şehir merkezini de yeni ofis bölgeleri olarak belirledi.


Arthur & Miller Gayrimenkul Danışmanlığı’nın VIP Hizmet yaklaşımı ve girişimci adaylarına sunduğu ayrıcalıklı franchise fırsatları hakkında daha detaylı bilgi için www.arthur-miller.us sitesini ziyaret edebilir veya (0212) 351 17 17 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Arthur & Miller Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında:

10 yılı aşkın süredir Türkiye’de gayrimenkul sektöründe hizmet veren Arthur&Miller’ın; merkez ofis dışında şu anda İstanbul, Ankara ve Bodrum’da toplam 8 franchise ofisi bulunuyor. Ofis sayısı yerine, “VIP Hizmet” yaklaşımı ve girişimci adayını koruyan franchise sistemi ile sektörde fark yaratan firma; ticari ve konut gayrimenkul hizmetlerinden, yabancı uyruklu müşterilerine yönelik gayrimenkul ve yerleştirme hizmetlerine, başta turistik bölgeler olmak üzere villa ve dairelere yönelik kısa süreli kiralama hizmetlerinden, gayrimenkul ile ilgili her türlü problemin çözümüne kadar geniş bir yelpazede müşterilerine danışmanlık sunuyor. Arthur&Miller, başında profesyonel kişilerin bulunduğu, içerisinde eğitimli danışmanların hizmet verdiği ve merkezin kesintisiz desteği sayesinde sürekli gelişerek büyüyen franchise ofisleri ile beraber, bugün olduğu gibi gelecekte de Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı hedefliyor.


Detaylı Bilgi İçin: Mass İletişim Danışmanlığı
Kemal Arslan / kemalarslan@massiletisim.com
Tel&Faks: (0212) 621 41 96
GSM : (0537) 388 59 84

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here