Assortie mağazaları Franchise zinciri kuruyor

Son yıllarda hızla büyüyen takı ve aksesuar pazarına 2005 yılında giren ve hızlı bir yükseliş kaydeden Assortie, mağaza zincirini franchise ile büyütme kararı aldı. Türkiye’nin yanı sıra Rusya ve Almanya’da mağazaları bulunan Assortie, yeni iş kurmak ya da işini büyütmek isteyen tüm girişimcileri, Assortie dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaya çağırıyor.

Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. çatısı altında bulunan Türkiye’deki Assortie mağazaları; İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra Anadolu’nun pek çok şehrinde yer alıyor. Türkiye’nin en büyük takı ve aksesuar mağaza zincirlerinden biri olan Assortie mağazaları, en trendy ürünlerin bulunduğu, farklı beğenileri ve tarzları kucaklayan bir yapıya sahip. Çanta, cüzdan, şapka, şal, saç aksesuarları çorap, iç çamaşırı, kırtasiye ürünleri, dekoratif objeler, takılar, gümüş ve doğal taşın kullanıldığı koleksiyonlar, aksesuarlar, lisanslı gümüş ürünler gibi çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Assortie mağazalarından, her yaş grubuna uygun farklı seçenekleri bir arada bulmak mümkün. Türkiye’de ve yurtdışında, franchise sistemiyle Assortie’nin mağaza sayısının artırılması ve zincire yeni halkalar eklenmesi hedefleniyor. Assortie, mağaza açmak isteyen girişimcilerde; finansal yapısı sağlam, başarma hırsına sahip ve işini bizzat yönetecek kişi olma özelliklerini arıyor. Mağazaların, Assortie markası ve hedef kitlesine uygun, potansiyeli yüksek ana arterler ve kapalı alışveriş merkezlerinde açılması gerekiyor.

Assortie mağaza zinciri için gereken nitelikler:

Hedef Bölgeler: Türkiye Geneli (Ana Arterler ve Kapalı Alışveriş Merkezleri)

Yurtdışı (Takı ve aksesuar talebinin olduğu Assortie markasına uygun tüm ülkeler)

Aranan Özellikler: Girişimci, başarma hırsına sahip, finansal yapısı sağlam ve işini bizzat yönetecek yatırımcılar.

Aranan İş Yeri Özellikleri; Ana arter ve kapalı alışveriş merkezlerinde potansiyel alanlar.

Assortie takı Sistemin Avantajları

Assortie sadece Türkiye’de değil, yurtdışında Rusya ve Almanya’da tanınan bir markadır. Assortie mağazaları zengin ürün çeşitliliği ve güncel, trendleri yansıtan takı-aksesuar koleksiyonları ile geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Kaliteli gümüş koleksiyonları ve lisanslı ürünleriyle de farklılaşan Assortie’nin; dinamik, enerjik, eğlenceli, şık ve trendy bir marka algısı vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here