Ataköy Ayakkabı Bayilik Vermeye Başladı

Ataköy Ayakkabı

Ataköy Ayakkabı Bayilik Verecek

Ayakkabıya olan merakını mağazacılık sektöründe yarattığı Ataköy ile farklı bir boyuta taşıyan Okan Ataköy, markayı Ege’nin dışına da taşımak için harekete geçti. Ataköy ayakkabının şu anda 11 mağazası bulunmaktadır. Ayrıca gelen talepler doğrultusunda bu yıl da bayilik vermeyi planlıyor.

Üniversiteyi bitirdikten sonra kısa bir dönem bankacılık deneyimi yaşayan Okan Ataköy, bu sürecin yapmak istediği iş konusunda etkili olduğunu belirterek, şöyle anlattı; “Önceden beri ayakkabıya olan merakım nedeniyle, beğenilerimle oluşturduğum koleksiyonla mağazacılığa aile şirketi olarak adım attık. Birçok kişinin marka adımız gereği İstanbul firması olduğunu zannettiği Ataköy, aslında soyadımız. Yüzde 100 Egeli ve İzmirli bir firma olarak kısa zamanda müşterilerimizin desteği ile 11 mağazaya ulaştık.”

Yeni markalar yolda
Ege’de mağaza sayısını son 7 yıl içinde artırdıklarını ifade eden Ataköy, Ege’nin birçok noktasında olduklarını belirtti. Geçtiğimiz yıl aileye dört yeni mağazanın daha katıldığını söyleyen Ataköy, “Beklediğimiz ilgiyi yeni açılan mağazalarımızda görmek, bizleri gerçekten çok iyi motive ediyor. Son zamanlarda AVM’lerin etkin gücü ve çekim kuvveti ile daha çok bu noktalarda yer almayı uygun görüyoruz. Bu yıl da yeni noktalarda müşterilerimiz ile buluşacağız. Ayrıca cornerlığını yapmış olduğumuz markalarla ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. Elle, Beta ve Kowalski markalarının başarılı bir şekilde cornerlığını sürdürüyoruz. Bu yıl için de aramıza katılmasını planladığımız önemli markalar olacak” diye konuştu.

Doğru zaman ve lokasyon
Bu yıl Ege dışında da yer alma planları bulunduğunu dile getiren Ataköy, İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa gibi büyükşehirlerle ilgili çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Ataköy, “Şuanda sadece Ege’de faaliyet gösteriyoruz, ancak diğer büyükşehirlerde doğru zaman ve doğru lokasyonda yer almak için sürekli çalışıyoruz” dedi.

Ataköy Ayakkabı Bayilik Sistemi

Bayilik alınında yeni oluşum planları yaptıklarını dile getiren Ataköy, uzun zamandır bayilik talepleri aldıklarını aktararak, şöyle konuştu: “Son zamanlarda bu taleplerde çok fazla artış oldu. Biz de şu anda bayilik sistemini hayata geçirmek için kendi mağazalarımız dışında, Ataköy ailesine katılacak yeni bayilerimizle ilgili altyapıyı oluşturuyoruz. Bu konuda ciddi bir çalışma sürecindeyiz.”

1 YORUM

  1. Selam. İst PENDİK Bayii niz olmak istiyorum fakat bu işi daha evel yapmadım şartlarını nedir
    İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EGER
    Saygılar iyi calismalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here