Atom Akıllı Telefon

Atom dünyanın en küçük ve en akıllı telefonu olarak lanse ediliyor. Atom akıllı telefon Kickstarter sitesinde fon toplamaya başladığı gibi 823 bin dolar yatırımı geçti. 3500’ün üzerinde kişiden ilk siparişleri almaya başlayan telefon 4g ve Android 8.1 Oreo’ya sahip. Atom Akıllı Telefon çok yakında 1 milyon dolar fonu geçecek.
Zorlu, çok yönlü ve süper taşınabilir bir telefon olan Atom, tüm açık hava aktiviteleriniz için mükemmel olacak şekilde tasarlanmış. Su geçirmez olan akıllı cep telefonu Atom 2018 yılının Ekim ayından itibaren piyasaya çıkıcak. 219 Dolarlık satış fiyatı olan ürünün 159 dolar olan süper erken teslim kampanyası ise tükenmiş durumda.

4G uyumluluğu olan IP68 sertifikalı sağlam bir dış mekan telefonu olan Atom su geçirmez, toza ve darbeye dayanıklıdır. Açık hava maceralarınız, iş gezileriniz ve günlük hayatınız için mükemmel bir telefon olarak tasarlanan telefonun en güzel özelliklerinden birisi ise avucunuza rahatlıkla sığması.

Atom

Mini boyutlu tasarım, Atom’un güçlü özelliklerini azaltmaz. Android 8.1 Oreo çalıştırır ve bir Octa çekirdekli CPU, parmak izi tarayıcı, NFC özellikleri ve Corning Gorilla Glass içerir. Çift SIM kartlar birçok Android telefon için standart bir özelliktir, ancak ikincil kart genellikle daha yavaş GSM şebekesinde çalışır. Atom farklıdır, son derece hızlı 4G ağında her iki SIM kartı destekler (henüz 4G’ye yükseltmediyseniz 3G). Teknik olarak, Atom herhangi bir 4G ağı üzerinde çalışabilir ve büyük mobil operatörlerin ağlarının çoğunda bunu test edilmiştir.

Atom ve Parmak izi tarayıcısı
Parmak İzi tarayıcısı, telefonunuz için daha fazla güvenlik sağlar ve önemli aramalar yapmak veya Atom’un yüksek kaliteli fotoğraf makinelerinden biri ile unutulmaz bir anı yakalamak için ekranın kilidini açmanın hızlı ve kolay olmasını sağlar.

Atom ve NFC Özellikleri
Atom’un kullanışlı NFC özellikleri, binlerce perakendeci ve çevrimiçi mağazada anında ödeme yapmanızı sağlar.
Atom ve USB Özellikleri
Atom USB OTG uyumludur ve veri / fotoğrafları diğer cihazlara ve çok daha fazlasına aktarabilirsiniz.
Atom’un Tüm Özellikleri

Atom