AUTOROY Car Care sektöründe Bayilik Veriyor

AUTOROY – Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi sonuçları elde eden AUTOROY, müşterilerine zirvede bir hizmet sunmaktadır. İyi değil en iyi sonuçları hedefleyen ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın tüm isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir. Çevre dostu bir tutumla kimyasal değil, doğal ürünler kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi alanında doğallığı seçen tek firma konumunda yer almanın yanı sıra güler yüzlü ve işine aşık ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en etkili şekilde ulaşmaktadır.

AUTOROY Car Care
AUTOROY Car Care

AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır. Misyonumuz & Vizyonumuz Misyonumuz, faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli bir hizmet sunmak, öğren ve paylaş prensibi ile memnuniyeti arttırmaktır. Vizyonumuz ise, faaliyet alanımızdaki pazar ve rekabet koşulları içerisinde, sürekli kalite ile ulusal liderliğin yanında dünya liderleri içerisinde yer almaktır.

Şu anda 10 adet AUTOROY CAR CARE uygulama istasyonu bulunmaktadır. 2015 yılı sonuna kadar hedefimiz bu istasyon sayısını 15 adete çıkarmaktır. Müşterilerinin beklentilerini tüm yönleriyle karşılayan ve çevre dostu yaklaşım sergileyen AUTOROY ailesi olarak doğru hizmet vermiş olamanın gururunu yaşamaktayız.

AUTOROY CAR CARE SYSTEMS
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
PAKETLERE GÖRE KAPALI ALAN GEREKSİNİMLERİ AUTOROY EXPRESS : MİN 100 M2 AUTOROY : MİN 150 M2 AUTOROY PLUS : MİN 250 M2 YATIRIM MALİYETLERİ TADİLATLAR DAHİL ORTALAMA 50000 TL
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler

Franchise Bayi Yetkilisi: HAKAN KAŞLI
Telefon numarası: 0216 575 18 87
Telefon numarası 2: 0532 381 48 82
Email: info@autoroy.com
Web sitesi: www.autoroy.com
Adres Bilgileri: İçerenköy Mah. Karaoğlan Sok. No:2/B Ataşehir / İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here