AutoXscape Araç içi Acil Durum Kurtarıcısı

AutoXscape

AutoXscape Araç içi Acil Durum Ürünü

Araç içindeyken Acil durumlara karşı önlem almak için geliştirilmiş olan AutoXscape fikrini yakından inceliyoruz. Arabalar için fikirler üretmenin her zaman tüketici pazarı çok yüksek oluyor. AutoXscape fikride acil durumlarda araçlarda kullanılacak olan ek önlemler için geliştirilmiş bir iş fikri.

AutoXscape içerisinde farklı özellikler barındıran bir çoklu alet tasarımı diyebiliriz. Yüksek aydınlatma oranına sahip bir el feneri olması ilk özelliği olan üründe diğer bir özellik ise acil durumlarda emniyet kemerini kesebileceğiniz bir SK2 yüksek karbonlu çelikten bıçağının olması. Bıçak sayesinde emniyet kemeriniz sıkıştığında emniyet kemerinizi kesebilirsiniz. Normalde pek işe yaramayan bu özellik kaza sonrasında çok yüksek bir değere sahip oluyor.

En farklı özelliklerden birisi ise araç içinde kilitli kalan veya kapılar sıkıştığında camdan çıkmak isteyenler için geliştirilmiş. Çelikten yapılan parça ile aracın camını rahatlıkla kırabiliyorsunuz. Böylece araç içerisinde zor durumlarda camdan çıkabiliyorsunuz. Amazon sitesinde 59.97 dolardan satışa çıkarılan ürün için üretici firma yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyor. AutoXscape için 3 yıl garanti verdiğini söyleyen firmanın ürününü için gelen müşteri yorumlarının çoğu olumlu yönde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here