Avea’dan 55 TL’ye her yöne sınırsız konuşma

41

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, Avea olarak, numara taşınabilirliği uygulamasıyla 463 bin toplam, 244 bin net abone ile en fazla kazanan operatör olduklarını söyledi.

Koçak, numara taşınabilirliği uygulamasındaki gelişmelere ve yeni başlatılan HerYöne Sınırsız tarifesine ilişkin düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer’in, dün yaptığı açıklamada, 9 Kasım 2008’de başlayan numara taşıma uygulamasına, 1 milyon 300 bin abonenin başvurduğunu, bunların 1 milyon 100 bininin numarasının taşındığını bildirdiğini hatırlattı.

Numara taşınabilirliği ile ilgili olarak Avea’nın hem toplamda hem net abone alımında en çok abone alan operatör olduğunu belirten Koçak, ”Avea olarak, 5 Şubat 2009 tarihi itibariyle numara taşınabilirliği uygulamasıyla 463 bin toplam, 244 bin net abone ile en fazla kazanan, yani bir numaralı operatör olduk. Net büyümede bizi takip eden rakibimizin aşağı yukarı 4-5 katı kadar büyümemiz var” diye konuştu.

Müşterilerin numara taşınabilirliği ile ilgili kararlarında fiyat, kalite ve çevresindeki kişilerin davranışının etkili olduğunu ifade eden Koçak, kurumsal müşterilerin de giderek artan oranda Avea’yı tercih ettiğini, numara taşınabilirliği sonucunda 7 bin 750 şirketin 43 bin küsur hattını Avea’ya taşıdığını kaydetti.

Koçak, ”Müşterilerimizin ayağına gitmeye başladık. Rakiplerimizle kıyaslamalı yüzde 64’e varan indirimleri tüm yönlerde, her aramalarında kullanacakları şekilde müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

-HERYÖNE SINIRSIZ TARİFESİ-

İlker Koçak, Avea’nın yeni tarifesi HerYöne Sınırsız’a ilişkin bilgi verirken de, ”Tarihte bir ilk… Türkiye tarihinde bir ilk… Sadece Avea’lılar ile değil, yurt içindeki tüm hatlarla sınırsız görüşme… Bunun karşılığında aylık ücret (KDV dahil) sadece 55 TL. Bu tarifemizi dün akşam itibariyle uygulamaya aldık. Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea ile herkes doya doya konuşmaya ve Avea’yı tercih etmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

Koçak, tarifenin süresine ilişkin bir soru üzerine, tekliflerinin kalıcı olduğunu, 55 TL’lik sınırsız konuşma sağlayan tarifenin bir son tarihi bulunmadığını ve birkaç ay sonra değişmesinin söz konusu olmadığını kaydetti.

Bir gazetecinin ”400-500 TL’lik faturalar tarihe mi karışacak?” sorusu üzerine, Koçak, ”Avea’ya geçerlerse tarihte kalacak” dedi.

Konuşmanın kesilmesi ile ilgili bir sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağına ilişkin soru üzerine de, Koçak, Avea’da, konuşurken görüşme kesilmelerinin çok düşük seviyelerde bulunduğunu, yüzde 1’lerin altında, lisansın öngördüğü rakamın ise yüzde 5 olduğunu bildirdi.

Söz konusu konuyla ilgili müşterilerin şikayet etmesine yol açan bir durum olmadığını belirten Koçak, HerYöne Sınırsız tarifesine geçmek için herhangi bir taahhütte bulunmadığını ifade ederken, ”bu tarifeye SMS dahil mi?” sorusuna da, ”Burada SMS yok. Teklifimiz; ses, her yöne sınırsız konuşma” karşılığını verdi.

”Rakipleriniz bundan dolayı dava açmayacak mı?” sorusu üzerine Koçak, Türk Telekom’un kendilerine sunduğu herhangi bir fiyat avantajı olmadığını, hissedarları Türk Telekom’un, Türkiye’de çok geniş anlamda tüm altyapı hizmetlerini sunma yeteneği bulunduğunu ve her 3 operatöre aynı şartlarda hizmet sunduğunu söyledi.

Koçak, ”Burada bize sunduğu ayrıcalıklı bir durum yoktur. O nedenle de rakiplerimizin burada bizden şikayetçi olmalarına yol açacak herhangi bir şey söz konusu değil. Türk Telekom’un herhangi bir operatöre karşı ayrımcılık yapması, hissedarı olsa dahi farklı bir fiyat sunması mümkün değil. Öyle bir uygulama yok ve olmayacak” dedi.

55 TL’lik fiyata ulaşmalarının nedenine ilişkin bir soru üzerine de Koçak, müşterileri için cazip, uygun gördükleri fiyat seviyesinin bu olduğunu, bunun, müşterileri olmayanların da Avea’yı tercih etmesini kolaylaştıracağını ve cazip kılacağını kaydetti.

Bir gazetecinin ”bu tarife ile sabit hatlardan ve diğer operatörlerden ne kadar pay almayı planlıyorsunuz?” sorusu üzerine, bununla ilgili hedefleri şu anda paylaşamadıklarını, ancak bu konuda iddialı olduklarını, çoğu müşterinin şu anda Avea’yı tercih ettiğini söyledi.

Koçak, ”rakamlar da bunu gösteriyor. Bu trendin devam edeceğini ve bu teklifle daha da hızlanacağını öngörüyorum” dedi.

-FİNANSAL SONUÇLAR 19-20 ŞUBAT’TA AÇIKLANACAK-

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koçak, ”abone başına gelir ve konuşma süreleri artacak mı?” sorusu üzerine, Türkiye’nin kişi başına en çok konuşturan operatörünün Avea olduğunu belirterek, ”Biz bunun süreceği iddiasını taşıyoruz ve inanıyoruz. Bu dönemdeki rakamların ne olduğuna dair açıklamamız; bizim büyük hissedarımız Türk Telekom halka açık bir şirket… Şu anda yıl sonu sonuçları hazırlıkları sürüyor. Toplam abone sayımız ve finansal sonuçlarımızla ilgili açıklamayı 19-20 Şubat’ta Türk Telekom’un rakamlarını açıklamasıyla birlikte yapacağız” diye konuştu.

Koçak, numara taşınabilirliğine ilişkin bir soru üzerine, ”her 2 operatörle kıyaslandığında nette birinciyiz. En yoğun hareketliliğin gözlemlendiği bölge, abone sayısı anlamında da yoğunluk gösteren Marmara Bölgesi. Fatura hatlarda aldığımız müşteriler genellikle daha yoğun servislerimizi kullanıyorlar” dedi.

Numara taşınabilirliği trendinin çok yavaş olduğu inancını taşımadığını ifade eden Koçak, ”yıl sonuna doğru, bizim daha önce paylaştığımız, birkaç milyon seviyesine varacak şekilde beklentimiz olduğuna ilişkin açıklamalarımız vardı. Biz bunu gerçekleştirme konusunda iddialıyız ve bunu gerçekleştirmek için çabamızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

-”BU YIL DA BÜYÜME ÖNGÖRÜMÜZ VAR”-

İlker Koçak, 3G ile ilgili geçen yılın kasım ayı sonunda lisans ihalesi yapıldığını anımsatarak, şunları kaydetti:

”Henüz yasal süreç çerçevesinde lisansların imzalanması ile ilgili süreç devam ediyor. Bunun tamamlanmasının ardından tüm operatörler yaz başında bu hizmeti vermeye başlayacaklar. Bizim hazırlıklarımız da bu yönde devam etmekte. Kurumsal müşterilerin bizi tercih etmelerinde önemli, özellikle data taşımaya yönelik teklifler üzerinde çalışmalarımız var.”

Yeni nesille birlikte data kullanımının daha da yaygınlaşmasını beklediklerini ifade eden Koçak, bir soru üzerine de, ”bu yıl da büyüme öngörümüz var. Bunun (yeni tarifenin) bize olumlu katkıları olacağına inancımız var” dedi.

Koçak, numara taşınabilirliği süresi ile ilgili olarak da, ”Şu anda toplam taşınma süresi 23 saate inmiş durumda. İlk öngörülen 6 gündü. 6 güne kadar yayılabilecek bir zaman aralığı, şu anda başvurudan gerçekleşme 23 saatlere inmiş durumda” diye konuştu.

Spor kulüpleriyle uzun dönemdir sponsorluk ve kapsamlı bir işbirlikleri bulunduğunu, bundan çok memnun olduklarını ifade eden Koçak, Türk Telekom ile birlikte spor kulüplerine destek vermeye devam ettiklerini, bunun ticari uygulamalarıyla ilgili görüşmeleri bulunduğunu anlattı.
(Star gazetesi)

37 YORUMLAR

 1. BAKIN AVEA HER YONE SINIRSIZ TARIFESI KADAR GUZEL BIR TARIFE VARMI AVEA YI KOTULEMEYE CALISMAYIN 10 YILI ASKIN SUREDIR AVEA KULLANIYORUM VE COK MEMNUNUM.TELEFONUNUZ NOKIA NIN ESKI MODELI ISE AVEA CEKMIYOR GOSTERIYOR AMA BIRAZ IYI MODEL OLURSA COK IYI CEKTIGINI GORUCEKSINIZ COGU CEKMEME SEBEBI TELEFONDAN KAYNAKLANIYOR HER YONE SINIRSIZ GUNDE 5.30 SAAT AYDA 175 SAAT KONUSMA SURESI EV TELEFONUNDAN KONUSMA FATURAN AZ GELSIN HEMDE KAFAN RAHAT OLSUN KOTULEMEYE DEGIL HAKKINI VERMEYE CALISIN ARKADASLAR

 2. yahu arkadaş ne turkcell ne avea ikiside aynı şimdi vodofonuda denicem olmazsa herkez bir olsun butun cep tel fonlarını fazla deyil bir ay kullanmasın kapatsın bunların kaybı bi dunya olurki ozamanda anlarlarki somurdugumuz insanlar uynadı artık somuremeyız hak huhkuk neyse onu almalıyız muşteri cekmeliyiz anlayışına girsinler ozamanda karlı olacak kişi sayısını soylim butun turkiye neden cunku hepsi dip fiyat vermek zorunda kalıcak isterseniz oturun iyi bi şekilde duşunun, birlikten kuvvet dogar ben bunu bilir bunu soylerim….

 3. Walla daha Almadım Ama Almayı Düşünüyorum açıkçası lakin nedir ne değildir araştırıyorum..arkadaşlar meyve vermeyen ağaca kimse taş atmaz unutmayın lütfen..herkese saygılar selamlar..

 4. Arkadaşlar,

  "Bunlardan" hat almadan önce iki kere düşünmenizi tavsiye edeceğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.

  Yeni bir iş için iki ay önce için aldığım "avea faturalı" hattımın ilk ayında gelen fatura tutarı "73.89 TL." idi.Ki en fazla 5 veya altı görüşme ve yine en fazla 5 msj atmışımdır..Bunun sebebini öğrenmek için, utanmadan müşteri hizmetleri numaramız diye yazdıkları "444 1 500" kaç kere aradım bilmiyorum..Karşınıza telesekreteri koyup sizi dinlemek yerine habire reklamlarını dinletiyorlar…Operatörleri sürekli meşgul..Olmadı mail atıp bilgi istedim yine dönen olmadı..Ben de gidip faturayı ödeyerek hattı kapattım..Demeye kalmadan bir ikinci fatura yolladılar 73.17 Tl. Bugün defalerca aramalarımın ve de sabırla beklemelerimin nihayetinde karşıma bir operatör çıktı.. Durumu anlatıp izah ettikten sonra bana verdikleri cevap." Ben sabit her yöne aramalı tarifeyi seçmişim,bunun da aylık sabit tutarı 66.00 TL.miş.."
  Ben bu tarifeyi seçmediğimi elli kere izah etmiş olsam da karşı taraf "imza atmışınız" diyerek gayet yüzsüz yüzsüz başka açıklama yapmadı.
  Sanırım bu hatları satan avea bayileri daha fazla prim alabilmek için kendi kafalarına göre seçim yapıp benim gibileri bu hale getiriyorlar…Neymiş sözleşmeye imza atmışmışım..
  Alt tarafı bir faturalı hat almak için, Özellikle kimse okumasın diye karınca yazısı gibi sayfalarca sözleşme hazırlayıp okunmamasını sağlayarak, bana uyguladıkları gibi bir zemin hazırlayıp 3 kuruş daha fazla kazanmak için utanmadan bir de "Kurumsal kimlik" adı altında vatandaşa hizmet veriyorlarmış gibi reklam yapmaları beni bu Avea denen gsm şirketinden tiksindirdi..
  Size bunlardan hat almayın deme gibi bir lüksüm yok ama yurdun her yerinden çekiyoruz (ki çekmiyorlar) şöyleyiz böyleyiz şeklinde reklamlarını yapıp satıcıları aracılığıyla düşürdükleri tuzağa dikkat etmenizi öneririm..

  Çok pişkinler çok.

 5. ben hanife kavram network tekstil işiyle uğraşıyorum üye sayım hayli fazla avea 55 hatlı tarifeye geçtikten sonra üyelerimi rahatlıkla arıyabiliyorum teşekkürler avea iş arıyan arkadaşlar bana çağrı atabilir 05072469573

 6. nasıl oluyoda arkadaşlar her yöne sınırısızımda 557.33 lira geliyor.hiç mi uyumadım.saygılar bence almayın…

 7. avea hattını alıpta ben memnun değilim yok soledir yok boledir dienlere harbi çok fena uyuz oluyorum.adam hattı alıyor msj kullanıyor bi dunya, internete bağlanıyor adam gormemiş ki deli gibi sağa sola saldırıyor.bole yapın sonrada fatura kabarık gelsin işinize gelmedi die çamur atın.var mı bole bişi. eğitimsiz yasayan toplumlarda tuketici ve uretici haklarından kendini mahrum bırakmıs bu tipler bole saçma sapan karalamalarla insanların akıllarını çeliyorlar..ben en basından beridir kullanıyorum çokta memnunum.yıllardır turkcellin kazığına oturmus biri olarak aveaya sonsuz tesekkur ediyorum..dierleri kazık yemege alıştıkları için ve sevdikleri için onlara devamm diorum.devam kardeşim.:)

 8. AVEA ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BEN RAZIYIM ALLAHTA RAZI OLSUN HER YÖNE SINIRSIZA ÖDEMELİ DERDİ YOK BEN AYDA 150 VODAFON 150 DE TURKCELL YÜKLÜYORDUM ODA AYIN 15 GÜNÜ KNTRSÜZ KALIYODUM HEMDE VERDİĞİM PARA 53 TL TUTUYORDU. ŞİMDİ 55 VERİYORUM AMA DOYA DOYA KONUŞUYORUM ALLAH EMEĞİ GEÇENLERDEN RAZI OSUNN GEREKİRSE 70 – 80 BİLE VERİRİM ÇÜNKÜ OKADAR ÇOK KONUŞUYORUM Kİ DÜŞÜNÜSENİZE KONUŞURKEN ŞARJIM BİTİYO YENİDEN TAKIYORUMM TŞK LER AVEA:dd

 9. Ya yok sole yok böyle meşgul müş felan mış yapmayın ya yıllardır kokunc paralar odedık ıletısıme ne faturalar ocak lar yıktı bırı mahkemeye gıdıyo bırı bılmem iptal arkadaş iki aydır çatır çatır kullanıyom kullandırtıyorum dunya varmış en azın dan ay sonu odeyecegım fatura belli 66.50 okadar yahu.Benı arayanı meşgule atıp ben arıyom neden konturu gıtsın boşa yıllardır ayda bır aradığım akrabamı 3 gunde bır arıyıp hal hatır soruyorum.
  AVEA İYİKI VARSIN.SINIRSIZDAN GERISI TRAŞŞŞŞŞŞŞ VESSELAM…

 10. Şirketime 3 ad faturalı hat aldım,ilk fatura geldi,mükemmel …
  3 hattın toplamı bol konuşmama rağmen 60 tl,ilk kampanya tarihinde 3-5 günlük kesinti sorunu yaşadım fakat şu an bu sorun da kalktı ortadan,abartmayalım lütfen her ay 350 tl gelen toplam faturalarım 60 a düştü,aklın yolu bir,saygılar …

 11. Arkadaşlar sakın aveanın faturalı hatını kullanmayın ..kesinlikle bende 2 ay önce sebeke degıştırerek avea abonesi oldum. bugun müşteri hizmetlerini aradıgımda hattımın iptal oldugunu öğrendım…ve her hangi bi sebep belirtmeden iptal ettiler…hep beraber avea’nın olmusuz yanlarını anlatalım ki cevremizdeki arkadaşlarımız da aynı maduriyetle karşılaşmasın….

 12. bencede abartıyorsunuz bende yaklaşık 15 gündür avea kullanıyorum ve her yönede çok rahat görüşme yapıyorum bazı arkadaşlar tlf nunu kontrol etsin bence aveada sorun yok saygılar…

 13. slm lar ben de her yöne sınırsız hattını yaklaşık bir aydır kullanıyorum şebeke meşgul şikayetlerinin abartı oldugunu düşünüyorum evt ara sıra bu şikayeti bende yaşıyorum ama en fazla 3 arama sonunda aradıgım her yere ulaşabiliyorum kaldıki aynı sorunu diger 2 gsm şirketiylede yaşıyoruk.Kesinlikle şu ana kadar çok menmunum bu tarifeye geçecek arkadaşlara bir uyarıda bulunmak isterim bu tarifeye sms ler dahil deil bunu dikkate almanızda fayda var bu birincisi bir ikinciside aveanın sundugu bazı servisler var bunlara abone olmanız halinde ilk bir kaç ay ücretsiz yararlanmanız saglanıyor fakat daha sonra için eger bu abonelikleriniz devam ederse faturanızın artması mümkün.Birde aveanın fatura kesim tarihi (her ayın 22 si imiş) bana söylenen bu bu tarihten önce abonelik işlemi yapılırsa mesela ayın 18 inde abone oldunuzsa size 4 günlük bir fatura 16.7 tl civarı geliyor ilgilenen arkadaşlar bunuda dikkate alırlarsa sanırım başka bir sorun yaşamayacaklardır. Henüz ilk faturam elime geçmedi ama şu ana kadar aveadan çok menmunum.(faturam elime geçtiginde bir sürprizle karşılaşırsam bunu da sizlerle paylaişacagım)

 14. ÇALIŞMIYOR AVEA ÇALIŞMIYORRRRRR 1 HAFTADIR TELEFONUMDAN ALO BİLE DİYEMİYORUM CEBİMDE SUS GİBİ DURUYOR.YAZIKLAR OLSUN BOYLE BİR FİRMADAN HİÇ BEKLEMEZDİM.YARIN İLK İŞ İPTAL ETMEK OLACAK HATTIMI

 15. Bana 22 ytl artı fatura geldi. 6 gun oldu geçeli. Kontorlu avea hattım vardı hiç beklemeden arıyor sınırsız tarifeli hattımla 3 gundur arayamıyorum. Berbat bir hat. Hattımı kapattırıp dava açmayı düşünüyorum.

 16. almayi dusunenler kesinlikle avea hat almasinlar tam bir fiyasko ile sonuclandi.Bos bosuna para odersiniz 1 haftam dolmadan faturada geldi 25 ytl nasil oluyorsa.karti aldigim gunden bu yana kullanamadim cunku sebeke cikmiyor bende buna sinirlenip tum avea is hatlarimizi iptal ettim 50 civarimda simdi ohhhhh beeee diyorum sakin gecmeyin arkadaslar.Bu sebeke cekmiyor musteri hizmetleri 30 dk telefonunuzu yanitlamiyorsa bu sebekede kalmak manasizdir.

 17. selam ben 10 gündür avea kullanıcısıyım ama artık kullanmıcam cünkı herzaman meşgul neden böyle kımseyle konusamıyoruz ve mağdyr oldum ben tüketıcı haklarına şikayette bulunucam gerekekırse mahkemeye başvurucam cünkı para verıyoruz bızı mahdur edıyorsunuz müşterı hızmetlerıne bıle başvuramıyoruz hep meşgül neden acıklama yapılmıyo reklam yapıyorsunuz sınırsız dıye ama konuşma yok ben sızın yenı müşterınızım sızden rıcam cevap aryık baska bır numaraya gecıcem ve ınanın butun avea lılar sıkayetcı onlarda gecmeyı düşünüyo lütfen müşterınıze saygınız varsa bana dönün 05067417447 numaram tşk saygılarımla özcan keleşoğlu

 18. teşekkürler avea türkselden bıktım usandım yok 600lük kampanyaymış yok oymuş millet kendi aralarında bedeva konuşturuyo türksel parayla hemde pahlı bende arkadaşlar 600dakkalık paket vardı türkselin 73 ytl kdv dahil ama süreyi geçince dakkası başka oparetörlerle 550tloluyo bıktım usandım mesaj 250tl aylık 100ile 150 arası fatura ödemekten bıktım aveaya teşekkürlerimi sunuyorum rahatladım kafama göre arıyorum istediğim yeri sınırsız verdikleri süreyi dolduramazsınki zaten bizi sömürtülmekten kurtardığı için aveaya teşekkür ediyorum utku özenç

 19. KESINLIKLE GECMEYIN BENDE GECTIM dun AKRABAN AMELIYAT OLDU ACIL ARAMAM GEREKEN YERLERI ARAYAMADIM SUREKLI SEBEKE MESGUL DIYOR SAKIN GECMEYIN DIKKAT EDIN INSANLARI SOMURUYOR BUNLAR TUKETICI MAHKEMESININ ACIKLAMASINDA DA OLDUGU GIBI
  HERYÖRE SINIRSIZ DEGIL
  HERYONE İŞKENCE..

 20. avea hayatımda gordugum en berbat sırket kesınlıkle gecmeyın ben gectım cok pısman oldum sureklı kesılıyor sebeke mesgul dıyıp duruyor vodafone ve turkcell ı arayamıyorsunuz çağrı merkezını aradıgınızda turkcell ın sebekelerı dolu dıyorlar yalanında bu kadarı turkcellın tek bır baz ıstasyonu aveanınkınden 7 tane alıyor bunlara dıkkat edın adece avea ıcınde kullanıyorsunuz …. dıger operatorlerı arayamıyorsunuz…

 21. 20 yıldır türksel kullanıyorum evet pahalı ama mükemmel avea aldım her yöne nefret ettim hep meşgul aveanın dışında başka bir yerlen görüşemiyorum pişman oldum aldığıma 500 lü şikayet numarası var ulaşmak mümkün değil bu şekliyle kendisine büyük zarar veriyor

 22. turkcell den avea aramalarına sabotaj var,herkes daha çok evea alsın aramızda avea ile konuşup,yılların sömürgesini bitirelim,sadece iletişime 300 tl verilmez,daha çok avea ki burunları sürtsün bunların

 23. Evet O yüzden Şebekeniz hep meşgul diyor…Konusamıyorum bedava konusma neye yaradı anlamadım. sizin sistemleriniz anca bu kadar olur.

 24. Avea Abone Merkezi
  SENA TELEKOM – BAĞCILAR
  Saha çalışanımızla haftanın hergünü anında kapıda abonelik.

  İster EVDE – İster İŞTE Avea’nın Heryöne Sınırsız Hattını Alabilirsiniz.

 25. avea calısanıyım.kurumsal.tarıfe en kalıte tarıfedır cıkmıs olan.kurumsal olarak gecmek ısteyenler ıcın maıl adresımı vereyım.turkerpazarcik@gmail.com

 26. ilgin ve bilgiler için tesekkurler…cook iyi olmuşş bu..bende gectiktn sonra ohh bee derim artık;)

 27. TEREDDÜT FALAN YOK ALDIM KONUSUYORUM 5 GUNDÜR SADECE 3.5 SAAT GORUSMEM OLMUS BUDA AYDA TOPLAM ORTALAMA 21 SAAT FALAN YAPIYOR 166.66 SAATİ DOLDURMAM IMKANSIZ, TESEKÜRLER AVEYA TESEKURLER 500 TL FATURA ODEMEKTEN KURTULDUM SABIT HATLARI KULLANMAYIDA BIRAKTIM OOOOOOO BEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 28. ya su tarifeyle ilgili tam acıklama yaparmısınız kullananlar anlatırsa bızım ıcın daha aydınlatıcı olur aılece gecmek ıstıyoruz ama tereddütlerimiz var…..şimdiden teşekkürler…:)

 29. kullanım süresini merak eden arkadaşlar. tarife sınırsız değil ama sınırsız gibi aylık 10,000 dakikaya kadar kdv ve ötv hariçi 55 tl. yani aylık 166,66 saat ücretsiz ki bu kadar saati ben doldururum diyen bir kişi bile zor doldurur. güzel bir tarife ben geçtim herkesede tavsiye ederim. teşekkürler avea…

 30. 13 yılık cep telefonu kullanım hayatıma ılk defa baska bır operatörü kullamaya başladım.10 liralık konusma süresine 20 lıra fatura vermekten yıldım artık umarım avea ekonomime biraz da olsa yardım eder şimdiden tşekkürler avea.

 31. BEN BİR AVEA KULLANICISIYIM(SAĞLIK PERSONELİYİM)YAPMIŞ OLDUĞUNUZ 55 TL.LİK AYLIK GÖRÜŞMENİN SÜRESİNİN BELİRTİLMEMİŞ OLMASI BİZLERİ KUŞKUYA DÜŞÜRMEKTEDİR SÜRESİ BELLİ OLURSA GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

 32. bizleri diğer operatörlerin pahalılığından kurtardığınız için çok minnettarım sözde deyil özde teşkilatı avea saygılar…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here