Ay Lambası

Ay Lambası

Dekorasyonda yaratıcılık bir çocuğun hayal gücü kadar geniş bir platform ve bu platform inanılmaz şekillerde insanoğlu kullanmaya devam ediyor. İşte son örneklerinden biri Ay Işığı lambası.

İnanılmaz derecede akılcı ve bir o kadar da basit bir düşünceden yola çıkılarak tasarlanan lambanın fikir anası geceleri suyun üstüne vuran güzel ışıltısıyla Ay.

Tasarımcısı tam anlamıyla ayın ihtişamını evlerimize , ofisimize , havuzumuza kadar nasıl getirebileceğimizi düşünerek tasarlamış bu güzel Ay lambasını. Çok kullanışlı ve her mekana şıklık katacak bir tasarım.
Romantik bir akşam yemeğinde eşinizle yemek yerken odanızda ayın muhteşem ihtişamını kullanarak geceye daha hoş bir hava katmak elinizde , yada havuz başı partinizde havuzunuzun üzerinde sabaha kadar Ay ve yakamoz emrinizde.

Bir tasarım olarak karşımıza çıkan Ay lambası fikrini iyice bir düşünün ve hayal gücünüzü biraz zorlayın böylesine basit bir fikrin oluşturduğu tasarım harikasına benzer güzel tasarımları sizinde yapmanız çok zor değil.Belki bu sayede sizde iyi bir tasarımcı olup para kazanabilirsiniz.

12 YORUMLAR

 1. kesinlikle süper bir fikir çok tutar gibide gözüküyor. özellikle yaz günleri pazarlaması çok kolay olur.ama ürün hakkında bilgi verireniz sevinirim. yani solar lıght özelliklimi,pillimi???

 2. güzel fikir.bu iş çok para kazandırır.nerden temin edebiliriz bilgilendirirseniz sevinirim.

 3. bilgi maili bekliyoruz.bence süper bir tasarım.benim çok rahat pazarlayabileceğim bir ürün

 4. selam bence bu lambalar fosforlu gaz veya benzeri sıvı ile dolu gece loş ışıgında yansıma yani parlamayapıyor saygılar

 5. Bu tip dış kısımlarda kullanılan lambaların bir çogu güneş enerjisi ile çalışıyor, sabahtan akşama kadar sarj olur akşam sabaha kadar ışık verir :) Ki o tip bir özelliği varsa 10 üzerinde 10 veririm ben.

 6. evet bunlar harika tasarımlar ama elektirik proglremini nasıl hallediyor acaba ???

  şarzlı olabilir yada pilli let tabanlı bi aydınlamma mı acaba

  estetik olarak harika

  siyah bir banyoda yerde durması harika olurdu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here