Ay-Ok otogaz bayilik veriyor

Ay-Ok otogaz bayi – Genel bilgiler

Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir. Memnun olan her kullanıcı yeni müşteriler demektir. Ay-Ok Otogaz satış sonrası hizmetlerinde her zaman bu gerçeklere bağlı kalmıştır.
Başlangıçta Ay-Ok Otogaz’ın kendi bünyesinde organize edilen servis hizmetleri, zaman içinde kullanıcı ve ürün sayısındaki artış sonucu zorunlu olarak daha geniş bir yapılanma yoluna gidilmiş, yetkili servisler açılmıştır.
Bugün Ay-Ok Otogaz, tüm Türkiye’de hizmet veren yaklaşık 100 yetkili servisi ile kendi alanında en geniş servis ağlarından birisini oluşturmuştur.
Gerekli olan montaj işlemleri Ay-Ok Otogaz’ın bölgedeki yetkili servisleri tarafından yapılır.Ürün fiyatları Ay-Ok Otogaz tarafından liste halinde anlaşmalı yetkili servislere sunulur. Ay-Ok Otogaz, yetkili satıcılarının performansını ve kalitesini sözleşmedeki yükümlülüklere uygun olarak değerlendirir.

Bayilik başvurusu
Bayi Genel Bilgi Formunu indirmek için tıklayınız.
Genel Firma Bilgi Formunu doldurduktan sonra yukarıdaki belgelerle birlikte 0 232 433 53 35 numaraya fakslamanız gerekmektedir. Bayilik için başvurunuz değerlendirmeye alınıp onaylandıktan sonra  AYOK OTOGAZ ile BAYİLİK SÖZLEŞMESİ imzalanarak bayiliğiniz resmi olarak onaylanmış olacaktır.

Etiketler : Ay-Ok otogaz bayilik, Ay-Ok otogaz bayiliği, Ay-Ok otogaz bayilik şartları, Ay-Ok otogaz franchise, Ay-Ok otogaz bayilik nasıl alınır, Ay-Ok otogaz bayi.

3 YORUMLAR

  1. merhaba ben IĞDIRda ahmet akyol 13 yıldır akaaryakıt istasyonum var şimdide otogaz bayiliği almak şstiyorum iğdır merkezdeyim yerim müsaittir yardım ederseniz sevinirim no:0534 399 98 44

  2. mrblar ben ağrının d.beyazıt ilçesinde lpg gaz bayiliği almak istiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim
    iyi çalışmalar
    tel 0535 6192955

  3. merhaba ilk defa lpg bayiliği yapıcam bayilik alabimek ve montaj yapabilmek için neler yapmam gerekiyor TSE GİBİ nasıl başvuru yapıyoruz nasıl bir yol izlemem gerekir teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here