Ayak altında değil, El üstünde tutulacak FIRSAT

AYAK ALTINDA DEĞİL, EL ÜSTÜNDE TUTULACAK FIRSAT

Günümüzde hızlı hayat tarzının yaygınlaşmasıyla, hiçte kısa sayılmayacak bir kısmını arabalarımızda geçiriyoruz. Her geçen gün hacmi büyüyen otomotiv ve temizlik sektörlerini bir araya getiren paspasmatik hem kendi bayilerini hem de akaryakıt istasyonları başta olmak üzere konuşlandığı her işletmenin değerini arttırıyor.

paspasmatik

Araçların temiz, hijyenik ve ferah olmasını sağlayan paspasmatik otomatik satış makinelerinin getirisi 7 gün 24 saat 365 gün devam ediyor.

Paspasmatik 1 (bir) TL ile çalışıyor ve iki adet paspas ürünü veriyor.

Bursa merkezli üretici olan Otomatsan Türkiye ve Dünya’da bir ilk olan madeni para/jeton karşılığı çalışan araç içi paspas otomatı üreterek bireylerin hizmetine sunuyor, kendi şehrinde paspasmatik bayiliğini şahıs/firmalar alabiliyor.

paspasmatik

Üretici firma , ulusal ve uluslararası patent haklarını alarak %100 yerli sermaye gücü ile ürettiği otomatik satış makineleri ve paspas ürünlerini öncelik olarak yurt içi pazarında il bayiliği üzerinden dağılımını yapıyor.

Detaylı bilgiye www.paspasmatik.com.tr web adresinden veya 0850 650 02 24 Pbx iletişim numarasından paspasmatik firmasına ulaşabilirsiniz.​​​​​​

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here