Ayakkabı Dünyası Bayilik

Ayakkabı Dünyası Bayilik 

Ayakkabı Dünyası Bayilik

1923’ten gelen deneyimini 4 kuşaktır, güvene dayalı bir ticaret anlayışıyla Türk halkıyla buluşturan Ayakkabı Dünyası,Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını uygun koşullarla tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’ye büyükmetrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığı anlayışını getiren Ayakkabı Dünyası, bugün 25.000 metrekare satış alanında kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilere yılda 1,4 milyon çift ayakkabı satıyor. 16 ilde 35 mağazasıyla hizmet veriyor. Daha Fazla Moda’nın bir lüks değil herkes için bir hak olduğuna inandığı içinse, çizgisini ve kalitesini hiç bozmadan, müşterisine ulaşılabilir fiyatlarla daha fazla hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Müşteri odaklı mağazacılığı, gelişime açık yapısı, kaliteli, keyifli ve sağlam marka algısı ile Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı mümkün olan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinirken, bu yolda ortak amaçlar için çalışabilecek, değer katabileceği ve değer katabilecek bayilerini arıyor. Siz de Ayakkabı Dünyası konseptini temsil edebileceğinizi, bu keyifli gelişimin parçası olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz.

Ayakkabı Dünyası Öncelikli Bayilik Şartları

1.Mağazanın, Alışveriş Merkezi içerisinde ya da müşteri trafiğinin yoğun olduğu ana cadde üzerinde yer alması ve maksimum 2 kattan oluşması.
2.Minimum 300 metrekare olması gerekmektedir.

Ayakkabı Dünyası Bayi Mağazalarına Sağlanacak Kolaylıklar

1.Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini
2.Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

WEB : ayakkabidunyasi.com.tr

Sponsor

3 YORUMLAR

  1. MERHABA LAR BEN MERSİN İN SİLİFKE İLCESİNDE BİR BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM BİLGİ ALABİLİRMİYİM 0537 594 55 38

  2. Merhaba ben uskudarda oturuyorum 20 yıldır ayakkabı cı lik yapıyorum bayiniz olmak istiyorum 0532 7038239 bana ulaşabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here