Aygaz bayiliği

Türkiye’yi tüpgazla tanıştıran Aygaz, evlere ve işyerlerine yarım asırdır güvenli ve konforlu enerji sunuyor. Yemek pişirmek, ısınmak ve sıcak su sağlamak için kullanılan tüpgaza adına veren Aygaz, ülke geneline yayılan bayi ağı aracılığıyla her gün yüzbinlerce eve ve işyerine ulaşıyor. 


Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle beş milyon ailenin tercihi olan Aygaz, sunduğu yeniliklerle tüpgaz alanındaki liderliğini sürdürüyor. Değişik ihtiyaçlara yönelik farklı tüpgaz ürünlerini en üst düzey güvenlik standartlarında tüketicilerine sunan Aygaz, Türkiye’nin en bilinen ve güvenilen tüpgaz markası konumunda bulunuyor. 


Tüpgaz alanında pek çok dernek tarafından ödüllendirilen Aygaz, Türkiye Kalite Derneği tarafından yapılan 2006 yılı Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Araştırması’nda da tüm markalar arasında en yüksek puanı alarak memnuniyeti en yüksek marka oldu. Ayrıca Best Brands 2008 Araştırması’nda LPG kategorisinde marka gücü bazında lider marka olan Aygaz, tüm kategoriler bazında bakıldığında 4. sırada yer almaktadır. 


Aygaz’da iki ayrı bayilikten tüpgaz bayiliği yada otogaz bayiliği talep edebilirsiniz.


Aygaz tüpgaz bayilik başvuru linki.
Aygaz otogaz bayilik başvuru linki.


Etiketler : Aygaz bayilik, aygaz tüpgaz bayiliği, aygaz otogaz bayiliği, aygaz bayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here