Ayışığı Concept Isıtmalı Masa Bayiliği Veriyor

Ayışığı Concept Isıtmalı Masa Bayiliği Veriyor 1
Isıtıcılı Masalar

Firma İsmi : Ayışığı Concept
Bayilik Kategorisi : Isıtma Sistemleri
Kuruluş Yılı : 2013
Bayi Sayısı : 3
Firma Tanıtımı : ISITICILI MASA ÜRETİMİ YAPIYORUZ

AYIŞIĞI CONCEPT sizlere çok daha az maliyetlere, verimli ve sağlıklı ısınmanın yanı sıra mekanlara ışığıyla çok daha etkili bir görüntü sağlayan Karbon Fiber Isıtıcılı Masaları ile hizmet vermektedir.
İşletmelerin ısınma problemlerini çözme konusunda birçok firma değişik fikirler öne sürmesine karşın çok yeterli olmadığı ya da bu ürünlerin sadece mevsimsel kullanımı gerek müşteri odaklı bakıldığında gerekse çevreye verdiği görsellik itibari ile ve bilhassa yüksek maliyetleri nedeniyle çok verimli olmadığı aşikardır.

Ürünlerimiz masa olduğu için yaz veya kış gözetmeksizin her mevsim kullanılabilir, mekanlar da ısıtıcıyı konumlandıracak ve görüntü kirliliğine sebep olarak mekanın daralmasına sebebiyet verecek ayrıca bir yere gerek kalmaz. Doğal gazlı sobalar gibi gaz tehlikesi ve kokusu gibi sorunları yoktur.

Isıtıcılı Masalar
Isıtıcılı Masalar

Yakmayan sadece ısıtan ve bu sıcaklığı muhteşem bir ışık görseli ile de süsleyen Karbon Fiber teknolojisini kullanması münasebetiyle sağlık açısından oldukça elverişlidir, ısıyı ayarlayabilme özelliği sayesinde orta derecede çalıştırıldığında saatte yaklaşık olarak 0,23 TL gibi bir elektrik sarfiyatı yapmaktadır. Tek bir kumanda ile tüm masaları kontrol edebilme fırsatı tanıması, müşteri talebine göre değişiklik gösterilebilen Mdf lam kaplamalı ahşap gövdesi, Krom kaplamalı Dkp sac alt tabanı, yine Krom kaplamalı 20’nin üzerinde desenli çelik ayakları sayesinde dayanıklılık ve görsellik açısından ileri seviyededir.
AYIŞIĞI CONCEPT genç ve dinamik ekibiyle toplu kullanım alanlarında ısınma literatürüne yeni bir ışık ve yeni bir soluk getirme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bayilik Şartları : Firmamızın bayii odaklı çalışmaları siz değerli müşterilerimize zahmetsiz kazanç kapısı açmaktadır. Almış olduğunuz siparişler en kısa sürede üretilip kargoya verilmektedir.Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlerle çalışmak bizleri mutlu edecektir.

Ürünlerdeki yüksek kalite ve çok fonksiyonlu oluşu, yaz kış kullanıma imkan sunması,ürününün hiçbir şekilde atıl kalmaması,Pazar payının çok yüksek olması Isıtıcı Masa ürünlerin cazibesini bir kat daha artırmaktadır.

Ticari ahlakı ön planda tutarak,verimli bir şekilde çalışabileceğine inanan tüm meslektaşlarımıza kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bölgesinde portföyü geniş,bu ürünü gerçekten satabileceğine inanan sınırlı sayıda arkadaşlarla işbirliğine hazırız.

Isıtıcılı Masalar
Isıtıcılı Masalar
Isıtıcılı Masalar
Isıtıcılı Masalar

Yetkili Kişi : Tarkan Ay
Adres Bilgileri : Kısıklı Mah. Hacı Arif Bey Cad. Sema Sk. No.4/3 Üsküdar İstanbul Türkiye
Telefon : 05326002181
Web sitesi : www.ayisigiconcept.com
E-Mail : [email protected]

1 YORUM

  1. Biz bulgaristan sofyada urunlerinizi pazarlamak istiyoruz daha ayrintili bilgi almak istiyorum teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here