Ayrıldığı Sevgilisini İş Fikrine Dönüştürdü

Ayrıldığı Sevgilisini İş Fikrine Dönüştürdü 1

Sevgilisinden ayrılanların istemedikleri anılardan kurtulmasına yardımcı olan yeni bir iş fikri “Never Liked It Anyway”

sevgilisinden-ayrilan-is-fikri

İnsanlar sevgililerinden ayrıldıklarında kalp kırılması ve üzüntüyle başa çıkmak zorundadırlar. En büyük problemlerden biri de sevgiliden alınmış hediyelerdir. Bu hediyeler sürekli olarak eski sevgiliyi hatırlatır. Durumu göz önünde bulunduran girişimciler de bu konuya yardımcı olurken para kazandıracak bir platform oluşturmuşlar.

Never Liked it Anyway (Zaten bunu hiç sevmemiştim) adlı platform anılara sahip eşyaları ikinci el olarak satmanıza yarayan bir sisteme sahip. İnsanlar anılarla kaplı eşyaları satarken psikolojik olarak rahatlıyor bunun yanında para da kazanarak bir nebze de olsa kendilerini mutlu edebiliyorlar.

vitamix-1

Eşya satışının yanında platform üzerinden ayrıldığınızı anlatarak insanların desteğini de alabiliyor böylece yalnızlık hissinden de bir nebze kurtuluyorsunuz. Platform üzerinde insanların birbirine aldığı her çeşit eşya bulunabiliyor. Bunlar arasında mikserler, mutfak gereçleri, paintball silahları, telefon kılıfları ve bunun gibi her kategoriden eşya bulunuyor. Platform üzerinde tabi ki nişan yüzükleri, elmas yüzükler, kıyafetler de bolca bulunuyor.

diamond-ring

İnsanların genel olarak yaşadığı durumları göz önünde bulundurarak bundan fırsat yaratmayı başarmış olan girişimciler şu ana kadar oldukça başarılı olmuş durumdalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here