b-fit Eskişehir’de Girişimcisini Arıyor

Yüzde yüz Türk markası b-fit, Türkiye’nin dört bir tarafına yayılan merkez sayısını arttırmak, kadın girişimciliğini desteklemek ve sporu kadınların hayatının merkezine yerleştirmek için çeşitli illerdeki tanıtım ve bilgilendirme toplantılarını hız kesmeden sürdürüyor. B-fit şimdi de Eskişehir’de girişicisini arıyor.

Her yaştan ve gelir grubundan kadına spor yapma ve sosyalleşme fırsatı sunarak güçlendirmek üzere 2007 yılından beri ülkemizde 49 ilde, 190 binden fazla üyesi ile faaliyette olan b-fit, hızla büyüyen ve bir yaşam biçimi haline gelen b-fit’li olmak kültürünü İstanbul dâhil büyük şehirler ve Anadolu’yu da kapsayacak şekilde tüm Türkiye’ye yayıyor.

Ülkemizdeki devasa franchise pazarında b-fit; 228 franchise ile en büyük ilk 10 firma arasında yer alıyor. Eskişehir Odunpazarı’nda şimdilik bir merkezi bulunan marka, b-fit sistemini kadınlara daha yakından anlatıp, tanıtmak için 31 Ekim 2013 tarihinde, kadınlarla bir araya geliyor. Randevu almak isteyenler 0216 700 22 17 nolu teflonu arayarak Mellisa Hanım’la iletişime geçebilirler.

www.bfit.com.tr
twitter/@bfitmerkez
facebook/bfitmerkez

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here