B-Fit Her Bölgede Yanınızda

B-Fit Her Bölgede Yanınızda 2

Türkiye genelinde 214 merkezi ve 100 bini aşkın kadın üyesi bulunan b-fit, hızla büyümeye devam ediyor. Ülkedeki tüm merkezleri ile kadınlara sağlıklı spor ve yaşamın kapılarını açan b-fit’lere yenileri ekleniyor.

Sadece 30 dakikalık egzersiz programıyla kadınları hızlı ve etkili spor yapmaya yönlendiren Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlık yaşam ve spor merkezi b-fit, franchise sistemi ile büyümeye devam ederken, 200’ü aşkın girişimci kadına da iş kurma olanağı sağladı. Uyguladığı franchise sistemi ile yılsonuna kadar merkezlerinin sayısını 300’e çıkarmayı planlayan b-fit’in, Kıbrıs ve Almanya’da da merkezleri bulunuyor. Şuanda Şırnak’tan Çanakkale’ye kadar Türkiye’nin dört bir yanında toplam 45 şehirde 214 merkezi bulanan b-fit’te, franchise sistemiyle açılacak merkezlerin yatırım tutarı ise 35 bin TL+KDV.

Bir b-fit merkezi açmak için gereken franchise bedeline; 18 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, b-fit üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 4 günlük uygulamalı eğitim, faaliyetine devam eden bir merkezde 2 günlük oryantasyon, 4 günlük merkez açılış desteği, reklam – tanıtım desteği ve franchise el kitabı dahildir.

Ayrıca b-fit tüm bu hizmetlerinin yanı sıra, yer bulma, şube tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecindeki işlerde de girişimci kadınların yayında oluyor.

b-fit sistemi hakkında; Sadece kadınlara yönelik olan b-fit sistemi, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olan 30 dakikalık istasyon çalışmasına dayanıyor. İstasyon çalışması, kendi itme-çekme gücünüzle hareketler yaptığınız, her biri farklı kas gruplarını çalıştıran hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşuyor ve çalışma esneme hareketleri ile son buluyor. Hem zamanı etkin kullanma, hem de spora çok yatkın olmayanları doğru ve etkili hareketlerle forma imkânı sunan bu çalışma, kardiyovasküler sisteminizi geliştiriyor ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Ciddi sağlık sorunu olmayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu sistem 15-80 yaş arası tüm kadınlara spor yapma olanağı sunuyor. Amerikan Sağlık Örgütü ve diğer birçok saygın kurum tarafından gerçekleştirilen bilimsel araştırmalara göre sağlıklı olup sağlıklı kalmak isteyen kişilerin haftada en az 3 gün 30 dakikalık kardiyo ve kas geliştirici hareketler içeren spor yapmaları gerekiyor.

B-Fit Franchise Hakkında Detaylı Bilgi için tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here