Babasını kızdıran genç işinden kovuldu!

Babasını kızdıran genç işinden kovuldu! 2

Bir Restoran işletmecisi, müşterisine hakaret eden oğlunu işinden kovdu.

 

kovulma

Bir aile bireyini işinden etmek oldukça zor hatta bir çok insana göre imkansızdır. Ancak Amerikalı bir restoran işletmecisi, müşterisine hakaret eden oğluna acımadı.

Her şey All Star Bar & Grill adlı restorandaki bir müşterinin hesap istemesiyle başladı. Hesap eline ulaşan Dillon Arnold adlı müşteri, hesap fişinde adının olması gerektiği yerde “Fatty” yani şişko ibaresinin olduğunu gördü. Duruma oldukça sinirlenen Dillon Arnold, fişin fotoğrafını çekerek Facebook hesabında paylaştı.

baba-oglunu-isinden-kovdu

Sosyal medyanın gücü yeniden kendini göstererek fişin bir çok kişi tarafından paylaşılmasına ve görülmesine imkan sağladı. Durumu öğrenen Restoran sahibi ise Facebook üzerinden resmi olarak bir özür yazısı yayınlayarak hakareti gerçekleştiren oğlunun işinden kovulduğunu ve bir daha hiç bir şekilde restoran arazisine dahi giremeyeceğini ilan etti.

Dillon mesajında ise “Bir daha Havaalanı yolu üzerindeki All Star restoranına asla gitmeyeceğim. Normalde hiç umursamam ancak bu restoran bana açık bir şekilde hakaret etti. Açıkça fişimde şişko yazıyordu ve bunu neden yaptığını sorduğumda ise hiç bir şeyi kabul bile etmedi.” sözlerine yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here