Baks franchising

Baks ekmek ve türevleri alanındaki zengin ürün yelpazesi ve dünya standartlarındaki kalitesiyle unlu mamul sektöründe Türkiye’nin önde markalarından olan KARMEZ Gıda A.Ş. yepyeni bir proje ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.


Baks çağımızın günden güne bilinçlenen tüketici profilinin gelişmiş kalite anlayışına uygun bir hizmet verebilmek için, yenilik ve çeşitliliği ilke edinmek gerektiğine inanan KARMEZ A.Ş. yepyeni bir konseptle tüketicisiyle buluşuyor.


Baks Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde benzer bir uygulaması yaygın olarak görülen bu proje, Türk insanına ve beğenisine hitap etmek üzere yeniden biçimlendirildi ve BAKS Bakery & Snacks adıyla Türkiye pazarında doğmasına karar verildi.


Dünya standartlarında bir konforu ve lezzeti tüketiciye sunmaya hazırlanan BAKS Bakery & Snacks’ler gerek Avrupa tatları ve geleneksel tatların farklı yorumlarıyla oluşturulmuş ürünleriyle, gerekse özel aydınlatmalı dekorasyonu ve Alman mimarisinden esinlenen özel tasarımıyla tüketicinin gönlünü fethetmeyi hedefliyor.


Taze ve donuk unlu mamüllerden’ oluşacak yiyecek reyonunda tüketicinin istediği ürün, BAKS Bakery & Snacks’lerde yer alacak son Alman teknolojisi fırınlarda, tüketicinin gözü önünde, birkaç dakike içerisinde ısıtılıp, fırından çıktığı gibi, dumanı üzerinde sıcacık ve taptaze servis edilmektedir.


Baks Türkiye’nin her yerinde şube ve franchise ağıyla, aynı lezzet ve kaliteyi KARMEZ güvencesiyle tüketiciye sunacak olan BAKS Bakery & Snacks’ler, donuk zincirinde yer alacak zengin ürün çeşitlerinin yanı sıra, italyan kahve ve diğer içecek çeşitleriyle de hizmet vermektedir.


Baks franchise başvuru formu için tıklayınız.


Etiketler : Baks franchise, Baks franchising, Baks franchise şartları, Baks franchise nasıl alınır, Baks bayilik, Baks bayi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here