Honibe Bal ve bayilik

Honibe Bal ve bayilik
Honibe

Honibe Bal

Balın akışkanlığından yola çıkarak bu durum üzerine kafa yoran Kanada’lı Island Abbey Foods şirketi, yeni bir ürün geliştirdi: Kesme şeker şeklinde bal. Firmanın Honibe adını verdiği ürünün bir parçası, bir çay kaşığı bala eşdeğer.

Çayla birlikte tüketilebileceği gibi, şeker gibi de yenebilen Honibe’de herhangi bir koruyucu madde, tatlandırıcı ya da renklendirici yok. Birkaç ay önce piyasaya sürülen ürünün raf ömrü bir yıl. Sade ve limonlu olmak üzere iki çeşitten oluşan ürünün 20 adetten oluşan bir kutusunun fiyatı ise yaklaşık 12 dolar. Şirket, bayilik vereceğini açıkladı. Bu ürünü Türkiye’ye getiren siz olabilirsiniz. Ama başka bir yol daha var: Türkiye’nin meşhur Anzer balını aynı şekilde dünyaya pazarlamak.Firmanın web sitesi www.honibe.com

3 YORUMLAR

  1. Kurutulmuş balı 1 mm küçük kırıp süt tozu ile karıştırılabilir.Düşünsenize her an içebileceğiniz balı sütünüz çekmecenizde bulunabiliyor.İkiside doğal ve saf , ikisi bir arada.Ben denedim çok güzel oluyor.

  2. Arkadaşlar,
    Tesadüfen gördüğüm bu ürün anladığım kadarı ile çok ilgi çekmiş.Böyle bir ürünü yapmak sanıldığı kadar zor değil.Benim çocukluğumda rahmetli babam saf bal haplarını bizlere yapardı.Soğuk kış günlerinde okulda birer adet yememiz için.İlgilenen arkadaşlar olur ise mail adresimden ulaşabilirler.Bende hala arasıra çocuklara naturel, limolu ve mentollü olarak yapıyorum.
    [email protected] tmail.com

  3. Ürünün numunesini Türkiye’ye yaklaşık 4 ay önce getirdim,hatta ilk kişiyim,bu ürün denildiği gibi değil,sıcak havalarda iyi muhafa edilmesi lazım,paketi zor açılıyor,en önemlisi bildiğimiz şeker gibi ve tat vermiyor,fincanın içine koyduğunuzda yağ tabakası birikiyor,tavsiyem iyi karar vermeniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here