Bank Roll Silindir Şeklinde Cüzdan Fikri İstediği Finansmanı Aldı

Bank Roll Silindir Şeklinde Cüzdan Fikri İstediği Finansmanı Aldı

Bank Roll Silindir Şeklinde Cüzdan Fikri

Cüzdanlarımızın genellikle kabalığından şikayetçi oluruz. Bu sebeple arada cüzdan taşımayan arkadaşlarım bile var. Ama cüzdan taşımadan da olmuyor tabii. Peki cüzdan taşımadan nakit para taşımanın farklı bir yolu olabilir mi? Evet Olabilir.

silindir
Bank Roll

Bu soruna bir çözüm bulan Bank Roll fikri ile Sven Oakeson çılgın bir projeye imza atarak silindir şeklinde bir cüzdan geliştirdi. Projeye genel olarak bakıldığında güzel. Taşıması oldukça rahat, yer kaplamıyor. Hatta onu anahtarlık olarak bile kullanabilirsiniz. İçerisine 10.000 dolara kadar nakit para alabiliyor lakin siz cüzdanınızda 10.000 dolar nakit para taşırken onu arabanızın anahtarlığı olarak kullanabilir misiniz ondan pek emin değilim. Bana soracak olursanız ben kullanamam tabii ki 10.000 dolarım olsa. Sizin varsa siz de kullanmayın. Bu sadece ufak bir tavsiye tabii ki. Ancak Sven Oakeson’ın atladığı bir kaç şey olmalı. Bu arada ürün resminde 10.000 dolar yazıyor ama bunu nereye sıkıştırmış bulamadık.

Sadece nakit para kullananlar bu cüzdanı severek kullanabilirler. Lakin günümüzde nakit paradan daha çok kart ile işlem yapılmak da maalesef bu silindir cüzdan da kartlarınızı koyacağınız bir bölme yok. Eğer bu ufak sorunu görmezden gelirsek bu proje yeni bir vizyon ve para taşımanın farklı bir yolu. Çoğu kimse belki de bunun cüzdan olduğunu anlamayacak bile.

Bunu söyleyerek az önce ki tezimi çürütmüş olabilirim. Sven Oakeson tasarlamış olduğu tasarım harikası ve güvenli bu silindir cüzdan fikrini hayata geçirmek için kickstarter’lı yatırımcılardan fon toplamayı hedefliyor. İlk etapda alt limit olarak kickstarter yatırımcılarından 5.000 dolar fon talep eden Sven Oakeson talebine karşılık olarak 12.000 dolar fon toplamayı başardı. Fon toplama süresi ise 20 gün sonra bitiyor ve ürünler Haziran 2016 tarihinde teslim edilmeye başlanıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here