Baraka film bayilik veriyor

Artık Herkes Film Çekebilir.
Her çocuğun onlarca hatıra fotoğrafı vardır. Ama herkesin bir hatıra filmi yoktur. Şimdi oda kolaylaştı.

10 dakikada filminiz olsun. Üstelik piyasadaki filmlere montajlanarak değil, film çekim tekniğine uygun ve orijinal filmlerde. Siz yeterki nasıl bir kahraman olmak istediğinizi söyleyin.


Süper bir kahraman olmak istiyorum!.. Hemen kostümünüzü seçin ve stüdyoyaya girin, oyunculuğunuzu gösterin. 10 dakikalık çekimden sonra 5 dk. süren hatıra filminiz hazır. En fazla DVD kayıt ve kapak baskı süresince bekliyorsunuz.


İlk defa Konya’da bir AVM’de açılan Fantastic Studio yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Şimdilik ‘Çocuk filmleri’ çekilebiliyor. Ancak yakında yetişkinler içinde film kalıpları çıkacak. Anaokulları ve okullar’dan gelen talepler üzerine çoklu oyunculu filmlerde yolda.


Her şehirde sadece bir bayi alacak olan Baraka Film, bayilerine Eylül ayı içerisinde ‘Yamaç Paraşütü Simülasyonu’, ile hizmet ağını genişleterek güçlü bir dağıtım ağı kurmayı hedefliyor. Yine Eylül ayında 5d sinema satışımız başlayacaktır.


Gelişmeleri www.morfikirler.com ‘ dan takip edebilirsiniz.


Baraka Film : 100. Yıl Mah. Atabey sok. No:11 Konya


Tel : 0.332.245 61 24
GSM : 0545 730 7887 – Hamza Bol
hamzabol@barakafilm.net
hamzabol@hotmail.com
www.tekno3d.com

3 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar BURSA BAYİLİĞİ satılıktır. Bilgi / İletişim : 5076792954
    ALİOSMAN KOCA (Baraka Film-Fantastic studio Bursa Bayisi)

  2. Allah nasip ederse bir bayi alımıda biz yapacağız. Çocuklarına hayır diyen ailelerimiz bu kadar az iken bu iş tutar. Herkese tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here