Barbekü Evi Franchise Bayilik Bilgileri

Barbekü Evi Franchise

Barbekü Evi, 2000 yılında restoran işletmeciliği konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Serkur İnşaat Gıda ve Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. nin tescilli markasıdır.

Barbekü Evi Franchise
Barbekü Evi Franchise

Özel soslu et ve tavuk spesiyaliteleri, zengin salata ve makarna çeşitleri ile özel üretim köfteden oluşan kaliteli ve leziz menüsünü, nezih ortamlarda, kaliteli servis ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Barbekü Evi olarak tüm restoranlarımızda edindiğimiz tecrübe ve birikim ile, ulaştığımız başarının sırrı; Koşulsuz müşteri memnuniyeti yakalamak, hijyen ve kalite standartlarına uygun ürünler hazırlamak, donanımlı ve güler yüzlü personel istihdam etmek ve birinci sınıf tedarikçilerden sertifikalı ürünler satın almaktır.

Bilindiği üzere Franchise bir markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar dahilinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli kontrol ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Franchise, talep edecek kişilerde olması gereken özellikler;

Barbekü Evi için tüm mesaisini harcayabilecek, İşinin başında gerektiğinde servis elemanı, gerektiğinde kasiyer olabilecek, her zaman ve koşulda başarma isteğine sahip.

Yatırım için gerekli finansal kaynaklara sahip olmak.

Sizde bu özelliklere sahipseniz yapmanız gereken tek şey ön başvuru formunu doldurup size verilecek randevu ile merkez ofisimize gelmenizdir.

Barbekü Evi Franchise

Adres : Kasap Sokak Eser Apt. C Blok No: 20 K: 6 D: 48 Pk: 34394 Esentepe Şişli – İstanbul

Tel : +90 212 216 90 15 pbx
E-Posta : info@serkur.com.tr
Web: www.barbekuevi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here