Bars Girişim Girişimcileri Fırtına 1.0 programına davet ediyor

Bars Girişim

Bars Girişim

İş kurmak veya var olan işiniz geliştirmek isteyenler için Türkiye’de girişim geliştirme programı düzenliyor. Eğitim programı için ilgili bilgiler aşağıdadır.

Bars Girişim’in girişimciler ve yeni başlayan iş adamları için hazırladığı Fırtına 1.0 adlı iş kurma ve geliştirme programına Ücretsiz ön kayıt yapabilirsiniz. 2 Nisan İstanbul’da yüz yüze ve aynı anda online şekilde yapılacak. İlk hafta Fırtına 1.0 programının tanıtımı ve başlangıç için hazırlık olacak. İlgili olan herkes katılabilir. Sizler için 6 hafta, her cumartesi saat 12:00-16:00 arasında sürecek olan uygulamalı bir sistem tasarladık. Paylaşılacak bilgileri 3 farklı dünya liderleri olarak geçen ülkelerin eğitim sistemlerinden, iş modellerinde ve kaynaklarından özenle seçtik. Bu bilgileri Türkiye’ye uyarladık. Sistem disiplinli ve denetimli olacaktır.

Amacımız katılımcıların 6 hafta içerisinde maksimum oranda faydalanmaları ve bu bilgilerin iş gidişatlarına büyük etkilerde bulunmasıdır. Sitede bulabileceğiniz gibi 9 aşamadan oluşmaktadır. Girişimleri ve iş gidişatını etkileyecek 9 ana konu bulunmaktadır.

Bars Girişim Fırtına 1.0 Tanıtım Videosu

Program içerisinde:
Nişa seçimi ve test edilmesi, çok hızlı ve sağlıklı bir iş modeli kurmak, öz disiplin, hedef yönetme sanatı, P.A.K.E.T ( Bars Girişim’in tasarladığı bir sistem) , Lead Generation veya Trafik ( işinize müşteri çekmenin ücretli ve ücretsiz yöntemler), satışlar, hedef ve strateji, yönetim sanatı, insanlar v.b bir çok konu olacaktır. 2 Nisan olacak tanıtımda daha detaylı şekilde göreceğiz.  Barsgirisim.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz ön kayıt yapabilirsiniz.

Bars Girişim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here