Barter franchise

Barter Franchising Dürüstlük ve Açıklık İlkeleri


Firmalarımız ve ülkemiz için sahip olunan kaynaklarını kısa dönemde finansal kazanca dönüştüren ve iş adamlarının gözdesi olan ANADOLUBARTER Ortak Pazarı’nın ticari yönetim sisteminde şirketin üstlendiği rolü paylaşım ve gelişim noktalarında iş ortakları ile sağlayacaktır.


Finansal entegrasyonun ve ekonomik sıkıntıların yaşandığı küresel piyasalardaki rekabete bakılırsa bugün için franchise sistemi sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler tek başına altından kalkamayacağı teknolojiyi kurma, yapacağı işin ücretsiz eğitimini alma, ana firmanın reklam, promosyon hizmetlerinden yararlanma, firmanın hedeflerine ulaşma, işini büyütme gibi stratejik konumlara sahip olma şansını yakalayabilmektedir.


Hizmet satan işletmelerin büyüyebilmesinin tek yolu Franchising Sistemi ile mümkündür. Bu şekilde birlikten güç doğmakta, araştırmaya pay ayrılabilmektedir.


Barter ticareti; çok yönlü, çeşitli çözüm teknikleri ve proje yönetimini kapsar. Barter Franchising sisteminde, pazarlama, üretim, hizmet ve finansal enstrümanlar ile ilgili tüm faaliyetler de yer alır.
Barter etkinliğinde her şey müşteri yararına olmalıdır. Barter Ortak Pazarı’nda Barter Franchise’lar vasıtası ile firmalar çarpraz pazarlama, yani birbirlerinin müşterilerine pazarlama imkanları sunarak stratejilerini geliştirir, uluslararası pazarlara açılır, çabuk tanınır ve müşteri ihtiyaçlarını kolay tespit edebilirler.


ANADOLUBARTER, teknolojiyi en üst düzeyde kullandığından Barter Franchise’ları da bizim üye firmalarımız arasında kurduğumuz iletişim sistemleri ve interaktif web sitesi ile verimliliğini ve karlılığını hızla arttırmaktadırlar.
Sizler, ülkemizin genç ve dinamik girişimcileri olarak ticaretin karlı sektörü ANADOLUBARTER ile birleşin ve atılan her adımda ekonomik fırsatları beraber hayata geçirin.


Barter Franchise başvuru formu için linke tıklayınız.


Etiketler : Barter Franchise, Barter Franchise şartları, Barter Franchise nasıl alınır, Barter Franchising, Barter bayilik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here