Başarılı bir iş fikri Ultraloq Akıllı Kilit Sistemi

Başarılı bir iş fikri Ultraloq Akıllı Kilit Sistemi
Ultraloq Akıllı Kilit

Ultraloq Akıllı Kilit Sistemi

Dünya üzerinde ki bütün insanların parmak izleri farklıdır. Bu sebeple kimse sizin parmak izinizi taklit edemez. Tabi ki casusluk filmlerinde ki gibi su içtiğiniz bardaktan bant yardımı ile parmak izinizi kopyalayabilirler. Tabii ki bu çoğu zaman sadece filmlerde olur.

Ultraloq Akıllı Kilit
Ultraloq Akıllı Kilit

Ultraloq gelişmiş parmak okuyucu teknolojisi sayesinde 95 kişinin parmak izini kaydedebilir. 0.5 saniye gibi kısa bir sürede parmağınızı algılayarak kilidi açabilirsiniz. Toz ve suya karşı aşırı dayanıklı olan ultraloq hiç bir zaman arıza sebebi ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Ultraloq’u sadece parmak izi ile değil şifre, anahtar ve akıllı telefon ile de kontrol edebilir, isterseniz bütün kilit sistemlerini devreye sokabilirsiniz. Akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulaması sayesinde tek dokunuşla kilidi devre dışı bırakabilirsiniz.

Ultraloq kilit sistemi indiegogo’da yatırımcılar ile buluşarak projesine destek bulmayı başardı. Bir ay önce yatırım toplamayı bırakan proje hedefini yüzde 212 lik gibi büyük bir oranla geride bırakarak 42.455 dolar yatırım topladı.

İndiegogo Ultraloq

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here