Başarılı E-Ticaret Sisteminin 3 Anahtarı

Başarılı E-Ticaret Sisteminin 3 Anahtarı

Alışverişlerin büyük bir bölümü internet üzerinden yapılıyor, peki internetten başarılı bir şekilde satış yapmak nasıl mümkün olabilir?

basarili-e-ticaret

Dünya genelinde yapılan alışverişlerin büyük bir bölümünü internet üzerinden yapılan harcamalar oluşturmaktadır. Ayrıca bu durum artarak devam etmektedir. Dev şirketlerin yanı sıra girişimciler de kendi e-ticaret sistemlerini oluşturarak internet alışverişlerine yeni kapılar açmaya devam etmektedir. Ancak malesef her e-ticaret sistemi başarılı olamamaktadır. Başarı ve başarısızlık konusunda bir çok detay bulunmaktadır. E-ticaret konusunda başarılı olmanın üç anahtarı;

Uygun Fiyatlı Satış

3 Tips for Optimising Profitability 2

Günümüz insanları bilgi konusunda gelmiş geçmiş en şanslı bireylerdir. Bir fiyat araştırması yapmak bir kaç tıklama ve klavye tuşu ile halledilebilecek bir duruma gelmiştir. Bu durum nedeniyle fiyat rekabeti de artmıştır. Bir e-ticaret sistemi kuracaksanız, satacağınız malların ya da vereceğiniz hizmetin mümkün olduğunca cezbedici olmasını sağlamalısınız. Ancak böyle bir uygulama sonucunda, ziyaretçi sayılarını satış sayılarına dönüştürebilirsiniz. Bir çok alışveriş sitesi, ilginç kampanyalar ve ürün paketleri ile müşterileri kendine çekmeyi başarmakta ve bu müşterilere gerçek satışlar yapabilmektedir.

İnsanları Harekete Geçirin

Harekete geçirmek adında bir pskilojik derinlik vardır. Bir çok web sitesinde gördüğünüz, “Şimdi satın al”, “Hemen indir”, “Şimdi başla” gibi görsel öğeler aslında kullanıcının beynini harekete geçirmek için dizayn edilmiş, insanın direkt olarak psikolojisi ile konuşan öğelerdir. Tek amaçları vardır, sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerin satılmasını ya da kullanılmasını sağlamaktır. Düzgün dizayn edilmiş bu tarz görsellerin bulunmadığı bir sitenin çok daha az satış yapacağından emin olabilirsiniz.

Renklerin Dilini Keşfedin

Siz duymuyor olsanız da renkler konuşur. Renkler insanların duymadığı ancak beynin algılayarak tepki verdiği bir dilde konuşur. Örneğin turuncu renk insanı acıktırır. Bu nedenle bir çok fast food firması bu rengi kullanmaktadır. Web sitelerinde de renk seçimlerinin bu denli önemli olduğunu anlamalı ve buna göre tasarımlar üretmelisiniz. Örneğin yazlık ürünler satan bir firmanın simsiyah arka planlı bir web sitesi ile kullanıcı karşısına çıkması pek yararlı olmayacaktır.

3 YORUMLAR

  1. SÜPER BİR TEKLİFİM VAR! Merhaba, Bilgisayarınız sadece çalıştığı için para kazanmak istermiydiniz ? Günlük 0.86$, 4.09$, 10.8$, 19.02$’ lık kazançlar. Evet yanlış duymadınız yalnız bilgisayarınız çalıştığı için bunun karşılığında günlük bu tutarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz Yatırımınızı %250 Katlamak istermiydiniz ? Hemde sıfır risk ile ! Herhangi bir Üye kaydı derdi olmadan sabit kazanç garantisi. Eğer İsterseniz elbette çevrenizdeki kişilerin de bu fırsattan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.Ama zorunluluk yoktur. Siz isterseniz ,Ben daha çok kazanmak istiyorum derseniz. Çevrenizdeki kişilerinde bu müthiş fırsattan yararlanmasına vesile olursanız Kişi başı 18,75$, 89.55$, 236.55$, 416.55$’ lık kazançlar elde edebilirsiniz, Ama az önce de söylediğimiz gibi zorunlu değil. Hiç bir şey yapmasanız dahi sadece bilgisayarınızı çalıştırdığınız için günlük 19 Dolara varan kazançlar elde edebilirsiniz. Haydi para kazamak için daha neyi bekliyorsunuz ? Kazanmanız ve kazandırmanız için bekleniyorsunuz . Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilrisiniz . Telefon: 05374627983

  2. incir alt yapısı bu bundan para kazanmak mümkün değil onlinemagaza.com daha kazançlı bir model

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here