Başarısı Kanıtlanmış İş Fikri: Peynirli Kemalpaşa Tatlısı Satışı

PEYNİRLİ KEMALPAŞA TATLISI SATIŞI

Yıllardır Mustafakemalpaşa ve çevre ilçelerde,köylerde,kahvelerde,pazar yerlerinde kuru paket halinde peynirli Kemalpaşa tatlısı satışı yaparak çok iyi kazançlar elde eden satıcılar olmasından esinlenen Paşa Tatlı firması,bu iş fikrini Tüm Türkiye’ye yaygınlaştırmak istiyor.

Bunun için,1 koli dahi sipariş verseniz ücretsiz kargo ile Tüm Türkiye’ye gönderiyor.

Sizler de az sermaye ile yapılabilecek bir iş düşünüyorsanız, bireysel ve kurumsal (lokanta, restoran, yemek sanayi vb.) çok büyük bir pazara sahip olan bu ürünleri satmaya başlayabilirsiniz. Hali hazırda bir işiniz varsa boş zamanlarınızda ek iş olarak ta bu ürünlerin satışını yapabilir, ek kazanç elde edebilirsiniz.

 

Paşa Tatlı
Peynirli Kemalpaşa Tatlısı

Kemalpaşa Peynir Tatlısı Kemalpaşa Tatlısı

KEMALPAŞA TATLISI

Hakiki Kemalpaşa tatlısı olarak ta bilinen peynirli Kemalpaşa tatlısı taze ve kuru olmak üzere iki şekilde satışa sunuluyor. Taze Kemalpaşa tatlısı bir kere fırınlandığı için raf ömrü 2-3 gün gibi kısa bir süre. Kuru Kemalpaşa tatlısı iki kez fırınlanıyor ve raf ömrü iki yıla kadar uzuyor. Ayrıca şekil farkı dışında hiçbir fark olmamasına rağmen şeklen küçük olan “Kemalpaşa Tatlısı”,büyük olan ise “Kemalpaşa Peynir Tatlısı” olarak nitelendiriliyor ve bu şekilde satışa sunuluyor.Firma ürünlerini raf ömrünün uzunluğu nedeniyle kuru olarak gönderiyor.

Bu iş fikrini hayata geçirmek için hemen arayın. Hayırlı kazançlar.

Paşa Tatlı İletişim Bilgileri:

Atariye Mah. Çokal Sk. No:11-5 Mustafakemalpaşa/BURSA

Tel: 0224 613 16 16 – 0532 520 37 90

Web : www.pasatatli.com Mail:bilgi@pasatatli.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here