Batik Giyim Bayilik Şartları

Batik Giyim Bayilik ve Batik giyim Hakkında : 1980 yılında Osmanbey’de kurulan Batik Örme, kendi etiketiyle hazır giyim ürünleri üretip toptan satarken, yurtiçindeki birçok markaya etiketleriyle üretime başlamıştır. İlk ihracaatını 1983 yılında yapan firmamız başta Avrupa olmak üzere tüm gelişmiş ülkelere üretim yapmıştır. Halen dünya çapında birçok tanınmış markaya üretim yapan firmamız ilk mağazasını 1994 yılında Batik Örme adı altında açmıştır.

Değişen şartlar ve Koleksiyonun gelişmesiyle 2004 yılında Batik Örme Markası, Batik olarak değişmiştir.
Üretimden edindiği tecrübe ile en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla müşteriyle buluşturmayı ilke edinmiş firmamızın bugün Türkiye genelinde  100 den fazla mağazası ve dünya genelinde 400 ü aşkın corner ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Batik Mağazası

Batik Franchise Adaylarında Aranan Özellikler
Franchise açılmak istenen ülkeye ve ülkenin resmi prosedürlerine hakim olmak, perakendeyi bilen, girişimci ruha sahip, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş deneyimlerine sahip olmak, nitelikli personel ihtiyacını karşılayabilmek, yönetebilmek ve yatırımın gerektirdiği finansal güce sahip olmak.

Batik Franchise Verme Süreci
Bize ulaşan BATİK Franchise Başvuru Formu incelendikten sonra franchise talep edilen ülkeye ziyaret gerçekleştirilir. Mevcut mağaza yerleri ve açılabilecek noktalar birlikte değerlendirilir. Yapılan değerlendirmelerden sonra franchise onaylanması süreci başlar. Yönetim tarafından onaylanan franchise ile karşılıklı sözleşmeler hazırlanır. Dekorasyon ile ilgili Mimarlık Departmanının onayladığı projeler uygulanmak zorundadır ve tüm inşaat süreci Batik Mimarlık Departmanı nezaretinde gerçekleştirilir. Alımı yapılacak personeller Batik İnsan Kaynakları ile organize olunarak seçilir ve eğitimleri planlanır. Batik IT Departmanının yönlendirmeleri ile bilgisayar ve otomasyon sistemi kurulur. Ürün Yönetimi Departmanı satışın daha verimli olması için optimum ürün adetlerinin seçimi ve gönderilmesini organize eder. BATİK Yurtdışı Departmanı, Franchise alanın diğer Batik Birimleri ile bağlantılarını kurar ve bu iş sürecini yönetir.

BATİK FRANCHISELARINA SUNULAN DESTEKLER
BATİK mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel eğitimi, ürün yönetimi, reklam ve pazarlama çalışmaları, yeni mağaza arayışı gibi bütün operasyonel kısımlara kendi know-how bilgisi ile destek verir. Ayrıca Franchise alan Türk Vatandaşı ise teşvik konusu ile ilgilide destekte bulunulur.
Bu verilen kısa bilgilerden sonra stratejik işbirliğimizin başarılı olması ve daha verimli yol alabilmemiz için;
Franchise Talep Formunu doldurup göndermenizi rica ederiz.

Batik Giyim Online ürünlerini incelemek için Tıklayınız

Her türlü soru ve öneriniz için info@batik.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 212 554 60 22
Fax: +90 212 554 60 31
batik.com.tr

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here