Batmayan mayo

Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda 2007 yılında patenti alınan Dolfinus Batmayan Mayo Dünya’da ilk ve tek olma özelliğine sahip. Yapımında kullanılan özel bir malzeme ile farklı kilo aralıklarına göre üretilen Dolfinus Batmayan Mayo ile yazın bu sıcak günlerinde su üstünde yorulmadan ve batma endişesi duymadan serinleme keyfi sizleri bekliyor.
Batmama özelliği Türk Patent Enstitünce onaylanmış ve teknik olarak batmayan mayo ismini almış bulunan Dolfinus başta su korkusu nedeni ile denize giremeyenler olmak üzere, yaşlılar, engelliler ve çocukların sudaki en büyük yardımcısı olacak. Dolfinus insanların sudan güvenli bir şekilde keyif almalarını sağlarken batma riskini de ortadan kaldırıyor.

Engellilerde suyun tadını çıkarabilecek

Deniz giysileri ve ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Dolfinus’un Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Yılmaz, Batmayan Mayo ile denize giren insanların en az gemideki kadar güvende olacaklarını belirtti. Yılmaz, üretimini yaptıkları mayo ile geçmişte suyun yanına bile yaklaşamayanların artık rahatça yüzebildiklerini de sözlerini ekledi. Yüzmeye yeni başlayanlara da tavsiye edilen ürün, aynı zamanda bel fıtığı gibi bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan suda terapi tedavisi için de doktorlar tarafından öneriliyor.
Kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı renk ve desenler de üretilen ve Türkiye dışında Dünya’nın çeşitli yerlerinde suyun keyfini çıkartmak isteyenlerin de ilgisini çeken Batmayan Mayo, Venezuela’dan Suudi Arabistan’a, Kanada’dan İran’a kadar birçok ülkede talep görüyor.
Üretici firma kullananların en az gemideki kadar güvende olacaklarını iddia ediyor.

Kaynak:Habertürk

1 YORUM

  1. bu kadar kotu gorunen bi urun daha gormedim ayrıca kullanan da gordum , bunu giymek yerine yavas yavas suya batmak tercih edilebilir bi olasılık gibi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here