Bayanlara özel ürün Livia 673 bin dolar kazandırdı

Bayanlara özel ürün Livia 673 bin dolar kazandırdı 1
Livia

Sağlıkla ilgili olan iş fikirlerinin çok hızlı büyüdüğünü ve girişimcilerine çok kazandırdığını hepimiz biliyoruz. Yatırım sitelerinde konu ile ilgili farklı ve bir çok ülkede dahi rahatlıkla satılabilecek bir ürün icat edildi. Livia isimli bu ürün eminiz ki girişimcilerinde dikkatini çekecektir.

Livia
Livia

Livia isimli ürün adet sancısına son veriyor ve bu fikir girişimcisine tam 673 bin dolar kazandırdı. Amerika merkezli Livia toplamda 7430 destekçiden istediği girişim sermayesini elde etmeyi başardı.

Livia ürün
Livia ürün

Kadınların bir çoğu her ay çektikleri adet sancıları nedeniyle stres ve sıkıntı ile baş etmek zorunda kalırlar. Bir çok ağrı kesici ve ilaç bu konuda bir nebze de olsa kadınların derdine çare olurken tam manasıyla bu stresli anların çözümü şu ana kadar bulunamamıştı.

LİVİA ile ağrılara son!

Livia, kadınların adet sancılarına son veren bir teknoloji ile donatılmış. Oldukça küçük olan ve günlük işler yapılırken de rahatlıkla kullanılabilen cihaz, bir insanın fark edemeyeceği boyutta, elektro şoklar ile ağrıların geçmesini sağlıyor. İleri teknoloji ürünü olan Livia, Indiegogo üzerinden yaptığı kampanya süresince sadece kullanıcılar ve meraklılar tarafından değil bir çok ünlü marka ve kadın organizasyonları tarafından da destek görmüş durumda. Ürünü deneme fırsatı bulanlar ise üründen son derece memnunlar.

Cihazın tanıtımında belirtilen çalışma sistemi ise, tamamen zararsız ve yan etkisiz olduğunu ortaya koyuyor. Buna göre cihaz, ağrının iletildiği sinirleri bloke ederek bir anlamda ağrı kapılarını kapatmış oluyor. Böylece ağrı uyarıları beyne ulaşmadan engellenmiş oluyor.

Cihazın kullanımı hiçbir şekilde kalıcı etki bırakmıyor ve yan etkileri bulunmuyor. Indiegogo üzerinden çeşitli satış paketleri bulunan ürünün bir adet fiyatı 85 dolar olarak belirlenmiş.

1 YORUM

  1. indiegogo tarafından aldığımız ürün bize faturalı olarak geliyor mu biri bilginiz varmı acaba 50 adet kadar sipariş vericemde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here