Bayilik veren firmalar 2017

Bayilik veren firmalar 2017
Bayilik veren firmalar 2017

Bayilik veren firmalar 2017

Bayilik veren firmalar 2017 yılında büyük bir yükselişe geçebilirler. Ülkemizin ekonomik gelişmesine etki eden faktörlerin zaman içerisinde temizlenmesi ve hükümetin taviz vermeden terör örgütleri ile mücadele etmesi umarız ki önümüzdeki yıl içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Millet olarak zor bir yıl yaşadığımızın hepimiz farkındayız. Ülkemizin üzerine yapılan onlarca oyuna rağmen ayakta kalacağına inanıyoruz ve işlerin en kısa zamanda tekrar iyi hale geleceğini temenni ediyoruz.

Bayilik veren firmalar 2017
Bayilik veren firmalar 2017

Popüler Bayilik veren firmalar 2017

Bayilik veren firmalar arasında en popüler olanları aslında en çok bayiliği bulunan markalardan oluşuyor. Sektörde en çok gıda üzerine bayilikler bulunurken diğer alanlarda belli başlı markalar hakimiyetini sürdürüyor. Mobilya bayiliklerinde İstikbal, Bellona, Doğtaş, Çilek, Alfemo ve Mondi gibi markalar popüler durumda. Beyaz eşya sektöründe ise Arçelik, Beko, Vestel ve Profilo gibi markalar Türkiye’nin en popüler mağazalarını oluşturuyor. Gıda sektöründe ise bayilik veren firmaların başını Mc Donalds, Simit Sarayı, Burger King, Dominos Pizza, Mado ve Çiğ köfte markaları çekiyor. Gıda işlerinde toplamda 300’ün üzerinde bayilik veren firma var. Bunları başka bir konuda işleyeceğiz. Unutmadan Kahve ve Restoran bayilikleri de hızla büyüyen gıda bayilikleri arasında.

Giyim bayiliklerinde ise Lc Waikiki ve Defacto firmalarının bayilik vermemesi ve pazar payını çok büyütmesi sebebiyle diğer markaların gelişimi yavaşlamaya başladı. Aynı zamanda e ticaret’te giyim sitelerinin çoğalmasından dolayı sektöre olan bayilik alma ilgisi oldukça yavaşlamış durumda. Buna rağmen Mavi jeans, Koton, Kiğılı ve İpekyol gibi dev markaların bayilikleri hala tercih edilebilir durumda. Emlak sektöründe ilk akla gelen popüler bayilikler ise Era Gayrimenkul, Turyap, Altın Emlak, Century 21, Coldwell Banker Türkiye ve Remax gibi markalardan oluşuyor. Bunların arasında son dönemde adından sıkça bahsettiren Era Gayrimenkul’un hızlı büyüdüğünü de belirtmek isteriz.

Yeni Bayilik veren firmalar 2017

Yeni Bayilik veren firmalar arasında bir çok yeni girişimde bulunuyor. Son zamanlarda direk para kazanma odaklı olarak kurulan bayiliklerin bazıları iyi hazırlık yapamadığı için çabuk batmaya başladılar. Oysa ki bayilik vermek için bir firmanın ilk önce işini ve kazancını kanıtlaması gerekiyor. İlk açıldığı yıldan itibaren hızlı bir şekilde Konsept bayilikler vermek ve bunu tanıtmak girişimcilere de zarar veriyor. Bu yüzden yeni bayilikler kısmında firma isminden ziyade yapılan işlerden bahsetmeyi uygun gördük. Buz pistleri, Mobil 7d ve 9d sinemalar, Stantlarda hızlı satılan yiyecekler, Kahve satış kioskları, Çay satış kioskları, dondurma stantları ve kozmetik stantları gibi işler için yeni bayilikler verilmeye başlanıyor. Burada girişimciye düşen ise bayilik alacağı firmayı iyi incelemek ve işleyen bir franchise noktasını incelemek olacaktır.

Yeni bayilik verenlere bir hatırlatma : Eğer işinizde bayilik vermek ve daha çok büyümek istiyorsanız profesyonel kurumlardan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Türkiye’de Ufrad Franchise Derneği size bu konularda yardımcı olacak ve destek verecektir. Derneğin Başkanı Dr. Mustafa AYDIN ve Yönetim kurulunun Franchise konusunda birçok deneyimi bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı bağlantıları olan derneğe üye olursanız bir çok Franchise veren şirket yöneticisi ile de tanışmış olursunuz.

Yurt dışı Bayilik veren firmalar 2017

Yurt dışında bayilik veren firmalar genelde gıda ve tekstil sektöründe faaliyet gösterseler de diğer alanlarda da bayilik verenler var. Yurt dışında Türk markaları ile bayilik açarak iş kurmanız mümkün ve mutlaka TURQUALITY Destekleri hakkında da bilgi edinin. Franchise aldığınız mağazanın kirasından tutunda daha bir çok konuda Ekonomi Bakanlığının TURQUALITY programından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin yurt dışında bayilik veren markalarından bazıları

 • Simit Sarayı
 • Bursa Kebap Evi
 • Mado
 • İpekyol
 • Komagene
 • Karaca
 • Tavuk Dünyası
 • Otantik Kumpir

Bayilik veren firmalar 2017 konumuzda sektör hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Bayilik alanında daha çok firma ile bilgi edinmek isteseniz sitemizde ki bayilikler kısmında bulunan firmaları incelemenizi tavsiye ederiz.

6 YORUMLAR

 1. Bayimiz olun… Isı yalıtımlı Yeni nesil kompozit sıva iç cephe. Dış cephe, su itici ürün, ses yalıtımı, yanmazlık, hızlı uygulama, ekolojik ürün 05448279560

 2. Sermayesi olupta kafasinda ne iş yapacağını kararlastiramamis olanlara bir teklifim var. Kendim Alanyada telefoncuyum 30 yaşındayım 15 yıldır bu işi yapiyorum dukkanim da var başka bayilere de satış yapıyorum. Sermayenize göre ikinci el telefon satışından aylık 5000 ile 15000 tl kazanma fırsatı sunuyorum. Herhangi bir algi vergisi yok. Başka şehirden gelecek olanlara kalacak yer imkani da veriyorum. Detayli bilgi için 05536525554 arayınız

 3. çok karlı krep ve waffle projem için yatırım yapmak isteyenler bayilik vermek isteyenler mail adresime iletişime geçsinler…..

 4. arkadaşlar düşünün piyasada iki sektür iş yapıyor hayvancılık ve inşaat hayvancılık sermaye istiyen bir iş ama inşaatta işinde öyle bir olasığ yok ufak bir sermayeyle bu sektüre cok rahatlıkla girebilirsiniz size celik kapı önericem celik kapı olayını ufak bir şowrum kiraladınız bir kaç kapıyla ofisinizi oluşdurum aldığınız kapı siparişlerle iş dönderin olay bu kadar basip sonrası corap söküğü gibi geliyor ve bir okadarda karlı iş akarı yok kokarı yok pirim yapan bir iş size kalan tek bir iş kaliteli ve ucuz nerden bulabilirim arayın her konuda yardımcı olurum kaliteli ve ucuz 22 ülkeye ihraç edline kapıyı türkiye pazarında hiç arkanız geri cekmeden satabilirsiniz… 0532 404 47 45 her konuda arıyabilirsiniz

 5. Yatırımınızı bir senede minimum 1.5 katına çıkaracak yasal ve geleceğe yönelik yatırım fırsatı için iletişime geçiniz Gökhan Bey 05326687189

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here