Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Veriyor

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi son yıllarda hızla büyüyen bayilikler arasında yer alan kurumsal bir marka.Kalitesi ve niteliği bakımından tanınmış bir markanın deneyimi ile işbirliği yaparak birlikte çalışmak yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlıdır.Ulusal bir kaliteye,prosedürlere ve standartlara sahip olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi reklam, tanıtım, malzeme, promosyon, personel bulma, işe alma, satın alma ve yetiştirme alanlarında bayilik alanlara karşı destek sağlamaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Bilgileri

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayimolurmusun fuarında franchise/ bayilik alanlara 5000 Tl bedelinde ücretsiz ürün verecek ve Franhcise bedelinde %10 indrim uygulayacak.

Firma 2015-2016 hedefleri arasında toplam bayi sayısını 175’e çıkartmayı hedefliyor. Şu anda firmanın 85 bayisi bulunuyor.

Markamızın tecrübesi bilinirliği ve güvenirliği ile yatırımcıların karşılaşacakları işletmecilik sorunları ve riskler en aza indirilmektedir. Kuruluş aşamasında işletmenin yerinin seçimi ,inşaat ve dekorasyon alanlarında tecrübeli ve konularında uzman ekibimizle konsept oluşturma çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır.


Franchise alındıktan sonra, konsept hakkında bilgi alışverişi, personelin sertifikalı eğitimi ve sürekliliğin sağlanması için uzman desteği, ürünlerin nasıl üretildiği ve nasıl sunulması gerektiğiyle ilgili detaylar tarafımızdan takip edilip desteği sağlanmaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Şartları

Şube Sayısı : 85
2015 yılı hedeflenen şube sayısı : 90
Ortalama kar marjı : %60 – %80
Kurulum Maliyeti : 300.000 TL – 500.000 TL arasında

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Bilgileri
Güzeloba Mah. Havaalanı Cd., No: 67
(Kipa Karşısı), Muratpaşa, ANTALYA
+90(242)351-19-19
info@osmanlikahvecisi.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here