Bebekcimiz.com Anne-Bebek Ürünleri Online Satış Mağazası Bayilik Veriyor

Bebekcimiz.com, 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, devamlı olarak artan tecrübesine, ürün ve hizmet kalitesini de ekleyerek, sektöründe tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Sürekli daha iyiyi hedefleyen ve yenilikçi yapısından ödün vermeyen duruşuyla, pazarındaki farkını ortaya koymuştur.

Başlangıç olarak, hepsimepsi.com ismiyle pratik ürünlerin satışıyla e-ticaret sektörüne giriş yapan Bebekcimiz.com 2012 yılında Anne-Bebek ürünlerini Türkiye pazarına taşımıştır. Bebekcimiz.com, satışını yaptığı ürünlerin üretimine de başlamıştır. Böylelikle, hem yerli üretime katkıda bulunmuş hem de yeni istihdam alanları açılmasını sağlamıştır.

Bebekcimiz.com
Bebekcimiz.com

Bebekcimiz.com’un giderek artan ürün yelpazesinde, Bebek Sağlık Ürünleri, Bebek Banyo Ürünleri, Bebek Güvenlik Ürünleri, Bebek Bakım Ürünleri, Bebek Odası ve Tekstili, Bebek Oto Koltuğu ve Anakucağı, Bebek Arabaları, Mama Sandalyeleri, Park Yatakları, Salıncaklar, Akülü Arabalar, Bebek Beşikleri gibi bir çok kategoride ürün sağlamaktadır. Bununla birlikte, ithal ettiği yardımcı ürünler ile de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Üretim ve satış faaliyetlerinin yanında, müşteri ilişkilerine değer veren ve sektörel birikimlerini paylaşıma açık tutan Bebekcimiz.com, sürekli daha iyiyi elde etme çabasındadır.

KURULUŞ YILI: 2012
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 36

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

Online Satış Mağazası Kurulum ücreti 1500 TL
E-ticaret sitesinin kurulumu ve sanalpos desteği için en az bir şahıs firması ünvanına sahip olmanız gerekmektedir.

BAYİLİK DESTEKLERİ:
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: YÜCEL UYANIKSOY
İŞ TEL : 0532 391 00 92
yucelweb@gmail.com
www.bebekcimiz.com
ADRES: Murat Mah. Ata Cad. Bahçeli Sk. No:20 Bayrampaşa – İSTANBUL

1 YORUM

  1. Yakında isminden çokca bahsettirecek olan bir online satış yapan bebek mağazası olacağa benziyor.Bayilik şartlarıda güzelmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here