BedJet Yatak Serinleticisi ve Isıtıcısı

BedJet Yatak Serinleticisi ve Isıtıcısı

Dünyanın ilk ve tek yatak iklimini değiştiren cihazı.

yatak-isitici-sogutucu

BedJet’in ilk versiyonu Kickstarter üzerinden tanıtılmış ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Firma, ürünün yeni ve geliştirilmiş bir versiyonu ile karşımızda.

Kullanılanlar tarafından, “sabah kalktığımda kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum” dediği ürün geliştirilmiş versiyonu ile oldukça başarılı olacağının sinyallerini verdi.

Akıllı yönü de bulunan BedJet, kullanıcısının uyku ritmini sürekli olarak takip ederek yatağı en uygun sıcaklığa ayarlıyor. Bu sayede kullanıcılar sabah uyandıklarında kendilerini iyi dinlenmiş ve tazelenmiş hissediyor. Ayrıca optimum uyku süresine göre alarm da ayarlanabiliyor. Bu sayede insanlar en verimli uykuyu alarak en uygun saatte uyanıyor.

Firma, Kickstarter’da başlattığı kampanya ile şu ana kadar 500 bin dolarlık fon elde etmeyi başardı. Ürünün satış fiyatı ise 200 dolar. Ürün Sayfası

 

 

1 YORUM

  1. As ikinci el eşya mağazası
    İstanbul’da açılan eski eşya alıcısı olarak tanımlayabileceğimiz yanlışda olsa spotcu olarak bazılarının tanımladığı ikinci el eşya alıcısı olarak hizmet vermek tüm ilçelerden eşya alımı işleri yapmak kullanılmış ev eşyalarını değerlendirip geri dönüşüme kazandırmak için kurulmuş asikincielesya.com web sayfasından iş yapan şuanda sadece il içinde çalışan başarılı olmaya aday bir yer. 2.el mobilya, ikinci el mobilya alınan ev eşyaları klasmanında 2 ana sınıfa yönelinilmiştir, bunların her cinsine temiz olma şartıyla talep olunmakta.
    info@asikincielesya.com
    http://www.asikincielesya.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here