Belediyelerde sözleşmeli personel alımları

Belediyelerde sözleşmeli personel alımları
Belediye Personel Alımları
Belediye Personel Alımları
Belediye Personel Alımları

Belediyelerde sözleşmeli personel alımları

Aydın Sultanhisar Belediyesi Beden İşçisi Temizlik Alım İlanı 25 kişi
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
SULTANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi: 19.12.2012
Yayınlanma Tarihi: 10.12.2012, Sayı: 37

Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; -İŞVEREN İSTEĞİ ÜZERİNE (TALEBE DURUMU UYUP BAŞVURU YAPANLAR) NOTER KURASINA OKUR YAZAR, İLKÖĞRETİM, ORTAÖĞRETİM (LİSE) ÖN LİSANS VE LİSANS MEZUNLARI DA KATILABİLİR. -TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARDAN İŞVEREN TARAFINDAN “ÇÖP TOPLAMA PERSONEL EĞİTİMİ” (M.E.B. ONAYLI VEYA HALK EĞİTİM MERKEZİ ONAYLI) BELGESİNE SAHİP OLMA ŞARTI VE HERHANGİ BİR KAMU KURUMUNUN KENDİ BÜNYESİNDE VEYA KAMU KURUMUNDA ŞİRKET BÜNYESİNDE DAHA ÖNCE EN AZ 12 AY ÇALIŞMIŞ OLMAK, BUNUDA BELGELENDİRME ŞARTI ARAMAKTADIR.

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
-Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir.
-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
NOTER KURA YERİ :SULTANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS TOPLANTI SALONU NOTER KURA TARİHİ :25.12.2012 TARİHİ SALI GÜNÜ NOTER KURA SAATİ :09.00 – 10.00 ARASI

Kura Yeri : SULTANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MECLİS TOPLANTI SALONU
Kura Tarihi : 25.12.2012
Kura Saat Dilimi : 09:00 – 10:00
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 25
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
Sosyal Olanaklar : 4857 SAYILI İŞ KANUNA TABİDİR.

Denizli Sarayköy Belediyesi Özürlü Beden İşçisi alıcak.
Bu ilana sadece Kişisel Durumu “Özürlü” olanlar başvurabilir. Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un DENİZLİ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
SARAYKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI(ÖZ-EH)
Son Başvuru Tarihi: 20.12.2012
Yayınlanma Tarihi: 11.12.2012

Genel Şartlar ve Notlar
Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, ilgili kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelikli başvuranlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen,işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. NOT: 26.12.2012 tarihinde Saat 10:00′da Sarayköy Belediye Meclis Salonunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Kura Yeri : SARAYKÖY BELEDİYE BAŞ.
Kura Tarihi : 26.12.2012
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00

İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli

Karaman Kazancı Belediyesi Kepçe Operatörü Alım İlanı
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un KARAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
KAZANCI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi: 20.12.2012
Yayınlanma Tarihi: 11.12.2012

Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;
1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar,ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
2- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
3-Başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
4- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki işgünü başvurular kabul edilmektedir.
5- Müracaat tarihleri çakışan , aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
6- Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir
7-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.
8- Öncelik hakkında sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
9-Kamu Kurum ve Kuruluşların sürekli (daimi), geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresleri dikkate alınır.
10-Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 24.12.2012 Pazartesi günü saat 14:00′da Kazancı Belediye Başkanlığı Riyaset odasında Noter Kurası yapılacaktır.1
1-Ayrıca kurada çıkanlar arasında belediye başkanlığı makamında 31.12.2012 tarihinde saat 09:00 da mülakat sınavı yapılacaktır.

Kura Yeri : Kazancı Belediye Başkanı Riyaset Makamı
Kura Tarihi : 24.12.2012
Kura Saat Dilimi : 14:00 – 15:00
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Deneme Süreli
Sürücü Belgesi : E [Deneyim: 4(Yıl)

Tokat Artova Belediyesi Büro Memuru ve İş Makineleri Operatörü Alım İlanı
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
ARTOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Son Başvuru Tarihi: 19.12.2012
Yayınlanma Tarihi: 10.12.2012

Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – Talebe başvuracak adayların; Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programından mezun olmaları, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ve MEB onaylı Bilgisayar Kullanımı ( Bilgisayar İşletmenliği-Operatör) belgesine sahip olmaları ve daha önceden kamuda çalışmış olmaları gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talepte 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2012 KPSSP93 puanı en az 60 olan adayların başvuruları kabul edilecektir. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuru da bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
Sürücü Belgesi : B

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here