Bellamom Bayi ve Franchising Şartları

Bellamom Bayi ve Franchising Şartları

Bellamom

Türkiye’de ilk defa AVM bünyesinde mağaza açarak hamile giyim sektörüne öncülük eden bellamom mağazacılık, kurumsal yapısının verdiği öz güven ve mağazacılık alanındaki tecrübe ile bayilik ağını geliştiriyor.

BAYİ ve FRANCHISE olarak iki ana kategoride bayilik ağını geliştirmekte olan bellamom bu gelişimini sürdürürken toptan satış ilkeleriyle bayilerini ve satış noktalarını sürekli ileri taşımayı hedefliyor.

Bellamom Bayilik : Hali hazırda mağazası olup içinde bellamom ürünlerine yer vermek isteyen perakendecilerdir. Satış koordinasyon ekibi bu noktada incelemelerde bulunarak satış potansiyeli ve markanın mağaza içi konumlandırmasını yapar.

Bayinin verimliliğini arttıracak bilgilendirmeler, ürün eğitimi, personel eğitimi ve görsel düzenleme ile belli bir sözleşme çerçevesinde çalışma gerçekleştirilir.

Bellamom Franchise: Bellamom ile dünyaya açılın…Dinamik bir kişiliğiniz var, ticaretten anlıyorsunuz, çağdaş ve zevkli bir işle uğraşarak kazanç sağlamak istiyorsunuz. Hızla değişen ve gelişen iş dünyasında, kendinizi sürekli yenilerek farklı olmayı arzuluyorsunuz. Size bellamom Franchise Zincirine katılmayı ve bellamom ile dünyaya açılmayı öneriyoruz.

Bellamom ve Bayilik – Franhcising Hakkında Ayrıntılar : Hamile giyimin önemli markalarından Bellamom, İstinye Park başta olmak üzere Türkiye genelinde dört mağazasıyla faaliyet gösteriyor. Özellikle Araplar’dan ve italyanlar’dan yoğun bir franchise talebi alan marka, 2015 yılma kadar yurt dışında üç, Türkiye de ise talebe göre franchise vermeyi planlıyor. Yurt içinde internet üzerinden de satış yaptıklarını anlatan Bellamom genel müdürü Pelin Ulutaş, “Gaziantep, Kayseri, Adana ve Eskişehir gibi hızla gelişen itleri hedefliyoruz” diyor.

Bellamom mağazaları için istenilen mağaza büyüklüğü 55-60 metrekare. Franchisee’lerde aranılan özelliklerin başında ise bu işte özellikle tecrübe şartı aranıyor. Pelin Ulutaş, “Özellikle kadınlar konuyla ilgili oldukları için franchise almak istiyorlar. Biz özellikle tecrübeyi şart koşuyoruz” diyor. Şirket, franchisee’lerinden bazı teminatlar istiyor. Marka bedeli de alınıyor.

Bellamom iletişim bilgileri
Mail : [email protected]
www.bellamom.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here