Benzebek bayilik

Benzebek’in bağlı olduğu Buladur adlı şirket, eşi olmayan bir sistemi Türkiye’de geliştirdi. ‘benzer’ ve ‘bebek’ kelimelerinin kısaltılmasından Benzebek markası ortaya çıktı. Kişiye benzer bebek, rölfey (kabartma) ve büst yapılıyor. Yüksek teknoloji kullanan benzebek, bu sistemde özel kameralarla müşteri fotoğraflarını çekiyor ve kişiye özel üç boyutlu yüz modeli oluşturuyor. Şahıslara özel ahşap bebek imal eden benzebek, Buladur’dan program, ekipman sağlıyor ve gereken eğitimleri veriyor.

Benzebek bayilik giriş bedeli olarak 9 bin TL talep ediyor. Bunların karşılığında çekim birimi, yazılımı kurulu bir bilgisayar ve 50 ürünlük malzeme veriyor. Kar marjı %80 olan ürünleri Benzebek; bayisinin açılacağı noktaları, müşteri potansiyelinin geniş olacağı iş yerleri, AVM veya cadde üstü stand olarak açılabileceğini belirtiyor.

Etiketler: Benzebek bayi, Benzebek bayilik, Benzebek franchise, Benzebek franchising, Benzebek bayilik şartları, Benzebek bayiliği nasıl alınır.

7 YORUMLAR

  1. Ben hediye olarak yaptırmak istiyorum ama malesef arkadasımı ankaraya getirsem hediyenin bi anlamı suprizi kalmaz. fotograf ile yapabiliyor musunuz acaba?

  2. ben hediye olarak yaptırmak ıstıyorum vesıkalık fotograf yollasam olurmu kargo olarak gönderebılıyormusunuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here