Beta Ayakkabı Bayilik / Beta Ayakkabı Bayilik Şartları

Beta Ayakkabı Bayilik

Beta Ayakkabı bayilik şartlarına sahip bir kuruluş iseniz, çok kısa bir sürede bayi olabilirsiniz. İlk yapmanız gereken, aşağıdaki online bayilik müracaat formunu doldurmak ve gerekli belgeleri tarafımıza göndermek. Online formu doldurup yollamanızdan itibaren sağlamış olduğunuz bilgiler, veritabanımızda yer alan ve bütün Türkiye’yi kapsayan veriler ile karşılaştırılacak ve kısa bir süre içerisinde geçici bayilik işlemi sonuçlandırılabilecektir. Gönderdiğiniz bilgilerin tamamı gizli tutulacaktır. Sistemin çalışma adımları kısaca şöyledir:

Beta Ayakkabı Online Bayilik Başvuru:

Sizi tanımamız ve sorunsuz bir çalışma ortamı sağlayabilmemiz için detaylı bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bu bilgiler bayi adayları tarafından doldurulur.

Beta
Beta

Ön değerlendirme:

Tamamı sadece gerçekten başvuruyu yapan kişi tarafından bilinmesi mümkün olan bu bilgiler, elimizdeki veriler ile karşılaştırılarak değerlendirilir ve en kısa sürede bir yetkilimiz tarafından kontrol ve onay için iletişim kurulur.

Belgelerin gönderimi ve bayilik:

Tam olarak Beta Ayakkabı bayisi olabilmeniz için 10 gün içerisinde yandaki tabloda belirtilen belgeleri tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Kalan 5 gün içerisinde evraklarınız değerlendirilecektir. Eğer yapılan istihbarat ve değerlendirme sonucunda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadıysa artık siz de bir Beta Ayakkabı bayisi olabilirsiniz.

Beta Ayakkabı Bayilerinin Avantajları

1.Geniş ürün yelpazesi,
2.Üretimin % 85’inin İhracat ürünü olması,
3.Güçlü sermaye ve altyapı,
4.30 senelik ayakkabı tecrübesi.
5.Her kesime, yaşa, zevke uygun geniş ürün yelpazesi,
6.Ürünlerin gerçek zamanlı stok ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilmeyi sağlayan altyapı,
7.Çalışan elemanların “Satış”, “Pazarlama”, “Tüketici ilişkilerininde doğru kontak kurma” konularınde eğitimleri,
8.Beta Ayakkabını tecrübesinden yararlanma.

Beta Ayakkabı Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mh. Aymakop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat : 3 No : 58 İkitelli/İstanbul
Tel : 0 (212) 671 40 71
Fax : 0 (212) 671 40 70

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. slm irak erbil icin veya irak icin disbiruturluk ve bayilik icin ne gerkli ne yapa bilirim telefon numaram 009647508771808 ararsaniz sizi bekliyorum ve bilggi verirseniz sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here