Beta Ayakkabı Bayilik Bilgileri

Beta

Beta Ayakkabı Bayilik bilgileri 2018 yılında güncellenmiştir. Beta ayakkabı yıllık 150 bin çift ayakkabı üretimine sahip.Beta Avrupa ülkeleri ve Amerika’ya ihraç ettiği ürünleri ile Türkiye’de satış yapmaktadır. 1980 yılında kurulan firmanın 43 mağazası bulunuyor ve Beta yurt içinde bayilik vermeye devam ediyor. Beta ayakkabı aynı zamanda corner bayiliklerde vermektedir.

Ayakkabı imalatında sağlığa uygun malzemeler kullanan Beta’da ayakkabılar %100 doğal deriden üretilmektedir.Firma modanın ve şıklığın temsilcisi olmayı hedef olarak belirlemiştir.

Beta Ayakkabı bayilik ve corner başvuruları için için 0212-671-40-71 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Beta Ayakkabı’nın diğer marka ve şirketlere göre avantajları:

– Beta Ayakkabı Geniş ürün yelpazesinden oluşmaktadır.
– Beta Ayakkabı Üretiminin % 85’i ihracat ürünüdür.
– Firma güçlü sermaye ve teknik altyapıya sahiptir.
– Firma 30 yıllık ayakkabı perakendeciliği tecrübesine sahiptir.
– Ürünlerin gerçek zamanlı stok ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilmeyi sağlayan altyapıyı kullanan Beta ayakkabı Personelin satış, pazarlama ve tüketici ilişkilerinde doğru iletişim kurabilme konularında eğitimlerine önem vermektedir.

7 YORUMLAR

  1. alanyada işlemekte olan pizza restorantım var ana cadede ayakabı bayiligi almak istiyorum işyerim 60metre kare ana yola bakıyor burda daha fazla ayakabı satmayı duşunuyorum burdaki muşterim hepsi yabancı şartlarınızı öğrenmek istiyorum gelip yerimede baka bilirsiniz saygılarımla cevabınızı bekliyorum

  2. ordudan hasan arslan boyle bır marka ve kalıtelı bayılıge ıhtıyac vardır detaylı bılgı verırsenız memnun olurum.(sarlarınız vs)

  3. Ben İzmir Ödemişten Özlem Ilgaz.Bayilik şartlarınız hakkında bilgi istiyorum!Karar aşamasındayım…

  4. merhaba beta,ben düzceden çok uzun zamandır bayilik almak istiyorum sizden .şartlarınız nedir öğrenmek iztiyorum.bilgi verirseniz sevinirim.

  5. merhabalar çorum merkez yada manisa merkezde bayilğinizi almak isterim ama biraz daha ayrıntılı bilgi werebilir misinz şartlarınız için.ilginize teşekkür ederim.

  6. slm .ben yeni bir iş yeri açmayı düşnüyorum giyim veya ayakkabı diye düşünüyorum ama karar veremedim .size nasıl ulaşabilirim telefonla konuşmak daha iyi olur heralde. dükkanımız 20 m2 bu yüzden çok fazla ürünle değilde az ve fiyat yönünden uygun ürünlerle başlamak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here