Beta Ayakkabı

Beta Ayakkabı bayilik şartlarına sahip bir kuruluş iseniz, çok kısa bir sürede bayi olabilirsiniz. İlk yapmanız gereken, aşağıdaki online bayilik müracaat formunu doldurmak ve gerekli belgeleri tarafımıza göndermek. Online formu doldurup yollamanızdan itibaren sağlamış olduğunuz bilgiler, veritabanımızda yer alan ve bütün Türkiye’yi kapsayan veriler ile karşılaştırılacak ve kısa bir süre içerisinde geçici bayilik işlemi sonuçlandırılabilecektir. Gönderdiğiniz bilgilerin tamamı gizli tutulacaktır. Sistemin çalışma adımları kısaca şöyledir:

Online başvuru: Sizi tanımamız ve sorunsuz bir çalışma ortamı sağlayabilmemiz için detaylı bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bu bilgiler bayi adayları tarafından doldurulur.
Ön değerlendirme: Tamamı sadece gerçekten başvuruyu yapan kişi tarafından bilinmesi mümkün olan bu bilgiler, elimizdeki veriler ile karşılaştırılarak değerlendirilir ve en kısa sürede bir yetkilimiz tarafından kontrol ve onay için iletişim kurulur.
Belgelerin gönderimi ve bayilik: Tam olarak Beta Ayakkabı bayisi olabilmeniz için 10 gün içerisinde yandaki tabloda belirtilen belgeleri tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Kalan 5 gün içerisinde evraklarınız değerlendirilecektir. Eğer yapılan istihbarat ve değerlendirme sonucunda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadıysa artık siz de bir Beta Ayakkabı bayisi olabilirsiniz.

Beta Ayakkabı’nın diğer marka ve şirketlere göre avantajları
Geniş ürün yelpazesi,
Üretimin % 85’inin İhracat ürünü olması,
Güçlü sermaye ve altyapı,
30 senelik ayakkabı tecrübesi.

Beta Ayakkabı bayilerinin avantajları
Her kesime, yaşa, zevke uygun geniş ürün yelpazesi,
Ürünlerin gerçek zamanlı stok ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilmeyi sağlayan altyapı,
Çalışan elemanların “Satış”, “Pazarlama”, “Tüketici ilişkilerininde doğru kontak kurma” konularınde eğitimleri,
Beta Ayakkabını tecrübesinden yararlanma.

Sponsor

7 YORUMLAR

  1. alanyada işlemekte olan pizza restorantım var ana cadede ayakabı bayiligi almak istiyorum işyerim 60metre kare ana yola bakıyor burda daha fazla ayakabı satmayı duşunuyorum burdaki muşterim hepsi yabancı şartlarınızı öğrenmek istiyorum gelip yerimede baka bilirsiniz saygılarımla cevabınızı bekliyorum

  2. ordudan hasan arslan boyle bır marka ve kalıtelı bayılıge ıhtıyac vardır detaylı bılgı verırsenız memnun olurum.(sarlarınız vs)

  3. Ben İzmir Ödemişten Özlem Ilgaz.Bayilik şartlarınız hakkında bilgi istiyorum!Karar aşamasındayım…

  4. merhaba beta,ben düzceden çok uzun zamandır bayilik almak istiyorum sizden .şartlarınız nedir öğrenmek iztiyorum.bilgi verirseniz sevinirim.

  5. merhabalar çorum merkez yada manisa merkezde bayilğinizi almak isterim ama biraz daha ayrıntılı bilgi werebilir misinz şartlarınız için.ilginize teşekkür ederim.

  6. slm .ben yeni bir iş yeri açmayı düşnüyorum giyim veya ayakkabı diye düşünüyorum ama karar veremedim .size nasıl ulaşabilirim telefonla konuşmak daha iyi olur heralde. dükkanımız 20 m2 bu yüzden çok fazla ürünle değilde az ve fiyat yönünden uygun ürünlerle başlamak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here