BetterBack İle Efor Sarfetmeden Dik Oturabilirsiniz

BetterBack İle Efor Sarfetmeden Dik Oturabilirsiniz 1

BetterBack adlı sırt düzleştirici destek ürünü ile oturduğunuz tüm sandalyeler ergonomik olacak.

better

Özellikle ofis çalışanları ve masa başı iş görenlerin en büyük problemlerinden biri kambur oturmak ve vücut yapısının bu duruma alışmasıdır. Sırt kaslarının zayıflamasına neden olarak dik oturmayı işkence haline getiren sürekli oturma eylemi için doktorların önerdiği bir çok tavsiye bulunuyor. Ancak insanlar işlerine daldığında bu önerilere her ne kadar dikkat etmek isteseler de unutuyorlar. BetterBack adlı ürün, otururken vücudun doğru pozisyonda kalmasını sağlayan ve kamburluğu engelleyen bir tasarım.

Ürün sayesinde tüm sandalyelere ergonomik sandalye özelliği kazandıracak, hafif ve dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanabileceksiniz. Omuriliğe odaklanmış olan ürün oluşan eğimlerin zaman içinde düzelmesini ve vücudun dik bir duruşa sahip olmasını sağlıyor. Geliştiriciler, daha düzegün bir duruşa sahip olmak ve kamburluktan kurtulmak için günlük ürünün günlük sadece 15 dakika kullanmasını öneriyor.

betterr

Eğer şu anda oturuyorsanız, duruşunuzu düzeltmeyi ve dik oturmayı deneyin. Büyük ihtimalle sırtınız sandalyenize değmiyordur. Bunun sebebi de bir çok sandalyenin ergonomik olmamasından kaynaklanır. Bu da vücudunuzun yanlış bir duruşa yönelmesine sebep olur.

BetterBack Kickstarter üzerinden tanıtılan ve oldukça başarılı olmuş bir ürün. 12.500 dolarlık hedefine karşın ürün yaklaşık 200 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Kampanya süresince BetterBack’e 50 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Ürün Sayfası

1 YORUM

  1. kickstarter nedir? kickstarter’da nasıl kampanya başlatılır? kimler katılabilir? başarı hikayeleri var mıdır? kickstarter’ın faydaları vs. gibi konularda detaylı bilgiye ihtiyaç var, mümkünse bir ya da birkaç konuda paylaşır mısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here