Bilardo masası ve yemek birarada.

20

OECD, inovasyonu şöyle tanımlıyor : Süreç olarak bir fikri pazarlanabilir bir ürün veya hizmete, yeni veya geliştirilmiş bir imalat veya dağıtım yöntemine veya yeni bir toplumsal hizmet yönetimine dönüştürmektir.
Aşağıdaki örnekde tam olarak bunu anlatıyor.Bilardo masası ürettiğinizi düşünün satışlarınızın giderek azalıyor ve artık bazı değişiklikler yapma zamanı geldi diyorsunuz.Türkiye’de genelde birçok işletme direk olarak işçilerini çıkartma yöntemine başvursa da ürünü farklılaştırarak ve inovasyona uğratarak sunmanız size karlı satışlarınızı geri getirebilir. Düşünün müşterilerinizin evine bilardo masası almamasının sebebi ne olabilir? Bence çok yer kaplaması birinci sırada.Peki bu sorun nasıl çözülebilir? “İnovasyonla” Fusiontables ‘i bir inceleyin derim.


7 YORUMLAR

  1. evet arkadaşlar merhaba herkese,

    ben koraltürk ün masasından bir tane satın aldım ve inanılmaz memnunum.zaten bu masanın mucidi koraltürk bilardo firması. herkese tavsiye ediyorum. masam ile herkese hava atıyorum. yemekten sonra kapaklarını taşımıyorum, sağa ve sola açıldığı zaman şahane bir keyifi alıyorum. zaten amerikada evimdede bilardo masam vardı, bu bir Star

    Ahmet Şahin

  2. aradığımız şey budur işte :) bu tip masaların ortalama fiyatı nedir bi fikri olan var mı ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here