Bilsoft bayilik sistemi

Bayilik Çözüm Ortaklığı

BilSoft Yazılım’ın hayata geçmesinde, vizyonunda, hedeflerinde ve bu hedeflere ulaştıracak stratejisinde kurumların spesifik yazılım ihtiyaçlarına ekonomik ve etkin çözümler üretmek yatmaktadır. Kuşkusuz ki bu ihtiyaçları anlamak, değerlendirmek ve çözümlerini üretmenin temel dayanağı yakın bir iletişim, güçlü iş ortaklıklarıdır.


BilSoft Yazılım tüm Türkiye’ye yayılmış bayi ve çözüm ortakları ile hedef kitlemiz olan kurumsal pazarda daha etkin iletişim ve pazarlama faaliyetleri yürütmeyi hedeflemektedir.


BilSoft Yazılım; kurumsal zenginleşme sağlayan, bu zenginliği çoğaltarak yetkinleştiren iş ortaklıkları tesis etmek için Bayilik programı sunmaktadır.


Bu uygulama, BilSoft Yazılım İş Ortakları’nın kendi ürün ve hizmetlerini BilSoft Yazılım Çözümleri ile birleştirerek müşterilerine tanıtmaları ve müşterilerine özel çözümler geliştirebilmeleri için gereken program ve hizmet bilgilerini en etkin haliyle sunmalarına öncelik vermektedir. BilSoft Yazılım ile iş ortaklığı, müşterilerinize sunacağınız katmadeğerli servislerle, çözüm ve hizmetlerinizin çeşitliliğini artıracaktır.


BilSoft Yazılım, temel olarak bireysel ve kurumsal yazılımların kullanımına yönelik fonksiyonel hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Kanal kapsamında birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza satış, danışmanlık, teknik destek ve fiyat avantajı sunmaktayız. Bütün iş ortakları BilSoft Yazılım’ ın sunduğu bütün avantajlardan eşit şekilde faydalanma hakkına sahiptir.


Sık Sorulan Sorular (Bayilik)

– Bayi olabilmek için firma olmak gerekir mi?


Bilsoft yazılım’ ın satış stratejisi doğrultusunda bayilikler bilişim ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren firmalara verilir. Şahsi olarak yapılan başvurular Çözüm ortaklığı programında değerlendirilip gerekli yeterlilik sağlandığında Bilsoft tarafından onay verilir.


– Bayi olmak için gerekli belgeler nelerdir?
Bayilik için öncelikle web sitemizden online başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuz tarafımızdan değerlendirilip sözleşmemiz mail ile size gönderilecektir. Gönderdiğimiz sözleşmeden 2 nüsha çıktı alıp yetkili kişi imzaladıktan sonra posta veya kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Sözleşmeleriniz bize ulaştığında 1 nüshası tarafımızdan onaylanıp tekrar size gönderilecektir.


– Bayiler hangi avantajlardan yararlanır?


BilSoft Bayileri; başta sözleşmede geçen yazılımlar olmak üzere firmamızın belirlediği diğer hizmet ve ürünleri daha uygun fiyata alırlar. Bayiler için ürünlerimizde %60′ a varan indirimli fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Ayrıca tüm bayilerimize Tam sürüm programlarımızdan lisanslı olarak hediye etmekteyiz. Tanıtım ve pazarlamada kullanacakları tanıtım broşürü ve Demo CD lerimiz bayilere gönderilmektedir.
Bayilik başvurusu için linke tıklayınız.

1 YORUM

  1. bilsoft bayiliği için bana ulaşabilirmisiniz
    demo cd ler bana ulaştırabilirseniz mantığıma yattı bu iş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here