Bilzeyneon bayiliği

Bölgelerinde Bilzey Elektronik Yetkili Bayisi olmak isteyen kişi ve Firmalara henüz Bayilik vermediğimiz il ve ilçelerde bayilikler veriyoruz. 


Bilzey Elektronik Firmasının tamamını kendi tesislerinde ürettiği  BilzeyNeon ürünlerinin pazarlamasını yapmak isteyenler işe başlarken ve daha sonra herhangi bir Bayilik bedeli ödemeyeceklerdir.


Bilzey Elektronik şirketi, Bayilik anlaşması yaptığı Bayisinin yetkili olduğu Bölgede başka hiçbir kişi yada Firmaya Bayilik vermeyecek ve doğrudan ürün satışı yapmayacaktır.


Bayilik başvurusu için  bilzeyneon@bilzeyneon.com
adresine yazmanız yeterlidir.


İletişim
 
Bilzey Elektronik: Alt Kaynarca Mah. Sevgi Cd. Yüksel Sokak. No:6 Ensar Apt. Zemin kat (Kaynarca Parkı üstü. Uğur market karşısı) 
Pendik 
İstanbul 
Türkiye 


bilzeyneon@bilzeyneon.com
0 216 491 42 64 
0 532 544 58 20 
 
BİLZEYNEON NERELERDE KULLANILIR?


Ürün ve hizmet sunan bütün işletmelerde kullanılabilir. Eczaneler, marketler, Cep telefonu bayileri, lokantalar, kafeler, barlar, pastaneler, Okullar, Anaokulları, fabrikalar ve tüm müşterilerine etkili bir mesaj vermek isteyen kuruluşlar, Bilzeyneon tabela ile amaçlarına en etkili bir şekilde ulaşırlar. Ayrıca iç mekanlarınızda dekoratif yazı tabelası olarak kullanılabilir. Neon  ışıklı ve renkli olması dikkat çekiciliğini artırır. İç ve dış mekanlarda müşterilerinize istediğiniz duyuruları, tanıtımları ışıklı bir yazı ile sunmanızı sağlar. İster duvara veya vitrine asarak, ister üç ayak üstünde kullanılabilir.


BİLZEYNEON IŞIKLI YAZ-SİL PANO ÇİN  MALI MIDIR?


Bilzeyneon, Bilzey Elektronik firması tarafından İstanbul / Türkiye de imal edilmektedir. Bazı elektronik komponentleri ve ithal malı kaliteli Pleksiglas levhası dışında, diğer malzemeleri ve tasarımı ile tamamen yerli bir üründür.         


BİLDİĞİMİZ IŞIKLI BİR TABELADAN FARKI NEDİR?


Mevcut tabelalarda yazılan yazılar ve ürün tanıtımları sabittir. Bilzeyneon Panoda ise istediğiniz yazıları kendiniz yazarsınız ve dilediğiniz zaman silip değiştirebilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazılar neon parlaklığında bir görünüme sabit olacaktır. İsterseniz yazılarınızı istediğiniz aralıklarda yanıp sönebilir hale getirebilir veya isterseniz sürekli yanık kalmasını sağlayabilirsiniz.


MALİYETLİ BİR ÜRÜN MÜDÜR?


Üretiminde LED diyodlar kullanıldığı için elektrik sarfiyatı oldukça düşüktür. Örneğin 37×52 modelinde bir Bilzeyneon ışıklı panonun bir ayda tüketebileceği elektrik enerjisi yaklaşık olarak 25 kuruş civarındadır. Yani son derece Ekonomik bir cihazdır.


DUYURULARIMIZI ZATEN KAĞIDA YAZIP YAPIŞTIRIYORUZ. BİLZEYNEON’A NE GEREK VAR?                                                Bilzeyneon tabelaya yazdığınız yazılar ışıklı olduğu için çok çabuk fark edilir. Etkili bir dikkat çekiciliği vardır. Yanıp sönen yazılar Neon parlaklığındadır.
ÖZEL KALEMİ BİTERSE NASIL EDİNİRİM?
Bulunduğunuz yerde bulamadığınız takdirde, Bilzey Elektronik bu kalemi maliyetine yakın makul bir fiyatla sürekli olarak temin edecektir.

Etiketler :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here