Bisiklet Kafe Wheelys – Yeni Bir İş Fikri

  Tekerleğin icadından beri iş yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

  bisiklet-kafe

  Amerika, Kanada, İsviçre, Almanya gibi 24 farklı ülkede kullanılmaya başlayan ayaklı Wheelys kafelerde kahve, çay ve kurabiye, pasta ve bunun gibi çeşitli yiyecek ve içecekler satmak artık mümkün.

  3 ocaklı bölmede en güzel kahvelerinizi yapabilir, soğuk tutmak için ayrılmış bölümlerde içeceklerinizi saklayabilirsiniz. Teknolojinin teğet geçmediği bu ayaklı kafede, akıllı telefonunuzda Wheelys ile uyumlu mobil uygulaması ile kahve yapabilir, müşterileriniz ile bağlantı kurabilir, ödemeleri alabilir ve kahvenizin ısı ayarını dahi ayarlayabilirsiniz.

  Arka kısımda yer alan mini serada kendi kahve çekirdeklerinizi yetiştirebilir, dünyanın en taze kahvesini servis edebilirsiniz. Üst kısımda yer alan güneş enerjisi sistemi ile ihtiyacınız olan elektriği kahve yapmada kullanabilir, müşterilerinizin telefonlarını şarj edebilirsiniz. Ayrıca pedallara eklenmiş elektrik sistemi ile siz yorulduğunuzda bisikletiniz sizin için pedal çevirecektir. Prototip olarak geliştirilen modeli deneme yapıldığı gün 1200 dolar kazandı. Temiz, çevre dostu ve para kazandıran bir makine. Üstelik 2999 dolara bu makineye sahip olmanız mümkün.

  bisiklet-kafe-2

  Siz de bir Wheelys edinmek isterseniz buraya tıklayınız.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here