Bke Cafe Franchise – Bayilik Bilgileri

Bke Cafe Franchise

BKE Cafe ; Türkiye’nin en gözde döner restorantlarından Bursa Kebap Evi’nin 2013 yılında oluşturduğu yeni cafe markasıdır. BKE Cafe bayisi olmanız için saha mühedislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü BKE Cafe, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır.

Bke Cafe
Bke Cafe

Bke Cafe Garantili Franchising Sistemi

% 70 Yatırım İade Garantisi
BKE Cafe bayisi olmanız için saha mühedislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü BKE Cafe, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır. İşte bu yüzden herhangi bir sebep aramaksızın bir yıl içinde şubenizi iade etmek isterseniz maliyetinizin % 70’ini size iade ederiz.

Üreticiden Bayiye Direkt Satış
BKE Cafe toplu alım gücü ile şubenizde kullanacağınız materyalleri en uygun fiyata satın alır ve size aynı bedelle faturalandırır.

Koşulsuz Personel Desteği
Hizmet sektörünün günümüzde en önemli problemi haline gelen kalifiye insan gücü sorunu BKE Cafe‘de kolay kolay yaşanmaz. BKE Cafe, merkezde fazla personel barındırarak ihtiyacı olan şubeye gerekli personeli yönlendirir. BKE Cafe’de personel aramakla uğraşmazsınız.

60 Gün Sermaye Desteği
Şubenizin açılışından itibaren size sermaye desteği vermek adına gönderilen ürünler için 60 gün sonra ödeme alırız. Böylece bu süredeki cironuzla daha da güçlü bir sermaye gücüne ulaşırsınız.

Az ve Özel Ürün ile Kolay Yönetim
BKE Cafe menüsü nadide lezzetleri kapsar. Az ve öz ürünle fazla stok, fazla ürün gereksinimi ve zorlu işletme derdinden kurtulursunuz. İşletmedeki her ürüne kolayca hakim olursunuz.

Standart Ürün ile Her Yere Ulaşılabilirlik
Ürün ulaşımı ve standardı sorunu BKE Cafe’de yaşanmaz. BKE Cafe üretim tesisinde -180 C’da muhafaza edilen ürünler dünyanın dört bir köşesine kolayca ulaşır.

Sorunsuz Lojistik
BKE Cafe’de ürün tedariği ile uğraşmazsınız. Sebze ve meyve dışındaki tüm ürünleri size standart kalitede ulaştırırız.

Güçlü İletişim
BKE başarısındaki bir diğer faktör ise BKE Cafe yöneticilerine kolayca ulaşabilmeniz ve işletmeniz hakkındaki her konuda soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Esnek Dekorasyon Seçeneği
Standartlara uyum sağlamak koşulu ile şubenizi hazırlarken ister projeyi BKE Cafe’den alabilir, isterseniz de tüm şubeyi en uygun maliyetle anahtar teslimi BKE Cafe’ye yaptırabilirsiniz.

Bke Cafe Franchise – Bayilik Bilgileri

Esenyurt Akademi (Genel Merkez ve Üretim Tesisi)
Adres: Namık Kemal Mahallesi Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak. Helvacı Plaza No:1 Esenyurt/İSTANBUL
Telefon : +90 212 690 52 52
Fax : +90 212 690 02 03

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here